پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۸۷۳
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۵
قسمت‌های سی‌وپنجم و سی‌وششم روی آنتن شبکه سوم سیما؛
سی‌وپنجمین و سی‌وششمین قسمت‌های مسابقه میدون با محوریت کارآفرینی و کسب وکارهای خلاقانه پنج‌شنبه و جمعه این هفته از شبکه سوم سیما پخش می‌شود.
به گزارش روابط عمومی مسابقه میدون ؛ قسمت‌های سی‌وپنجم و سی‌وششم برنامه میدون پنج شنبه و جمعه 24 و 25 بهمن ماه روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
 سی وهفتمین قسمت از مسابقه میدون با رقابت پریسا آقاجانی  (شیرتغلیظ شده)، جواد مهدوی (محصولات ویشکا) و مظفر فتح‌الهی (تولیدکننده دستگاه بسته بندی) پنج‌شنبه شب ساعت 22:30  پخش می‌شود. 
سی و هشتمین قسمت از این مسابقه  جمعه‌شب با رقابت محمد باقری (اسانس زعفران)، محمد زارعی (کیف چوبی) و حسام الدین خسروی (تولیدکننده پارچه های فاستونی ارزان) پخش خواهد شد.
یادآور می‌شود مسابقه میدون پنج‌شنبه و جمعه هرهفته ساعت 22:30 از شبکه سه سیما شب پخش می‌شود، در هر قسمت از این مسابقه 3 شرکت‌کننده کارآفرین با معرفی کسب وکارشان به رقابت می‌پردازند.
پس از انتخاب دو کسب و کار برتر توسط داوران و هیئت منصفه در مسابقه تلویزیونی میدون با نظرسنجی مردمی بین آن دو کسب و کار در سایت www.meidoun.ir  و اپلیکیشن روبیکا برنده وام یک میلیارد تومانی (ده میلیارد ریالی) این مسابقه در هفته انتخاب خواهد شد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: