پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۹۰۹
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۱
یادداشت خبرنگار پایگاه خبری _تحلیلی گیتی آنلاین: در برهه ای که آمریکا همواره این امید را در دل می پروراند که از آب گل آلود" مشکلات معیشتی مردم" ماهی بگیرد; که به ناگه دست به جنایتی خبیثانه زد و خون مردی از مردان خدا به ناحق ریخته شد .خون قاسم همچون خون حسین(ع) چراغ راه شد.
گیتی آنلاین _ در برهه ای که آمریکا همواره این امید را در دل می پروراند که از آب گل آلود" مشکلات معیشتی مردم" ماهی بگیرد; که به ناگه دست به جنایتی خبیثانه زد و خون مردی از مردان خدا به ناحق ریخته شد .خون قاسم همچون خون حسین(ع) چراغ راه شد و فتنه های شومی را که در ذهن می پروراندند بکلی باطل و مردم حقیقت جو و پاک سرشت ایران اسلامی بار دیگر اعلام برائت و انزجار از سیاست های شیطانی آمریکا را یکصدا اعلام کردند.خط خون شهید, همیشه آثار و برکاتی داشته است از جمله اتحاد و یکصدایی در مقابل دشمن آشکار.شکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری بیانگر این ادعا است.


در راهپیمایی 22 بهمن سال جاری, صحنه های عاشقانه دیدم که این روزها آشنا و برای همه قابل رویت بوده است ; پیرزنی که به سختی قدم بر می داشت و تصویری از شهید حاج قاسم سلیمانی که به سینه حمل میکرد, نزدیکش رفتم و گفتم مادر جان حمل عکس را به بسپارید که شما هم راحت تر حرکت کنید , نگاهم کرد و گفت:" بیشتر دوست دارم خودم آن را به همراه داشته باشم" و همچون فرزند دلبندش به آن عشق می ورزید, و زن جوانی را دیدم که نوزاد یک ماهه اش را در آن هوای سرد و برفی زمستانی در آغوش گرفته بود و شعار ها را با صلابت سر میداد , نه بیم سرما خوردن طفل نو رسیده اش را داشت و نه آثاری از خستگی در چهره که می بایست هنوز هم در بستر استراحت می بود.


فارغ از تحسین این گونه جلوه ها, به عمق و بطن این رویدادها باید پرداخت.آری, این مردم پاک سیرت همچون الماسی تابناک ; نور را جذب و سیاهی را دفع می کنند. مردم یکبار دیگر در حماسه ۲۲ بهمن سال ۹۸ به جمهوری اسلامی ایران رای " آری"دادند و به تمام دشمنان استقلال , آزادی,جمهوری اسلامی ایران "نه" گفتند.


اتحاد در موضع دشمن :
از توصیه های سردار شهید قاسم سلیمانی "اتحاد در موضع دشمن شناسی " است که باید سیاست دشمن و همچنین رویکردش را شناخت و اینکه اکر جامعه ای در مورد شناخت دشمن به اشتباه یا دو دستگی دچار شود ; دشمن مسلط , هجمه و به مقاصد شوم خود خواهد رسید.


مسئولین و مردم:
با شهادت سردار محبوب ,"حاج قاسم سلیمانی " پیامهایی عینی به دست اندرکاران و مسئولان رسید که مردم متوقع پاکی , امانت , خدمت جهادی و صادقانه هستند و منافع نظام و ملت دغدعه بی وفقه آنان باشد ; که در اینصورت محبت و قدر دانی خود را نثارآنان خواهند کرد.


انتخابات مجلس شورای اسلامی و ملت:
مجلس نهادی است که نمایندگان منتخب مردم در آن اجتماع می کنند و مدافع و حامی حقوق بر حق کشور و ملت هستند و بایستی در مقابل تخلفات سایر نهادها قاطعانه بایستند .حال این سوال مطرح می شود که تشخیص افراد ذیصلاح و در خور این جایگاه رو چگونه بشناسیم? با اندکی دقت وتحقیق بر رفتارهای فردی,اجتماعی , سیاسی , اقتصادی شخص مورد نظر متوجه خواهیم شد که چند" مرد حلاج "هستند و دیگر اینکه از افرادی که ولایت مدار, متدین, معتمد هستند راهنمایی بخواهیم .


و در نهایت با استناد به رهنمودهای مقام معظم رهبری در راستای ویژگی های نماینده لایق به شرح ذیل می باشد:
۱_مومن باشد_ ایمان نمی گذارد وسوسه ها در انسان اثر بگذارد.
۲_انقلابی باشد _ یعنی انقلاب را به تمام معنا پذیرفته باشد.
۳_شجاع باشد _ کسی که از حرف زدن علیه فلان قدرت میترسد, لایق نماینده مردم نیست.
۴_ روحیه جهادی داشته باشد_ برای خدمت رسانی شبانه روز نشناسد.
۵_ به معنای واقعی کلمه طرفدار عدالت باشد.

کسی که ایران و کشور را دوست دارد باید در انتخابات شرکت کند.
از افراد بصیر و مورد اعتماد بپرسیم, با نیت خالص وارد میدان شویم.

نویسنده:خبرنگار : عزه میرصادقی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: