پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۹۳۵
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
دبیر شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب گفت: توجه به محیط زیست را از نکات درنظر گرفته شده در لیست شورای ائتلاف برای تهران دانست و گفت: خانم سمیه رفیعی از کاندیداهایی است که در لیست قرار گرفته و کارشناس مسائل محیط زیست است.

مهدی اقراریان دبیر شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب در تهران، صبح امروز(شنبه 26 بهمن) در نشست خبری شورای ائتلاف نیروهای ائتلاف که در محل خبرگزاری فارس برگزار شد، با اشاره به ترکیب لیست ایران سربلند، گفت: ما در این لیست، ۶ تن از نمایندگان سابق مجلس را که می‌توانیم از تجربیات آنها در مجلس آینده استفاده کنیم.

اقراریان، توجه به محیط زیست را از نکات درنظر گرفته شده در لیست شورای ائتلاف برای تهران دانست و گفت: خانم سمیه رفیعی از کاندیداهایی است که در لیست قرار گرفته و کارشناس مسائل محیط زیست است.

وی در ادامه گفت: در لیست ایران سربلند، افرادی را داریم که دارای سوابق روشن اجرایی هستند.

اقراریان در ادامه گفت: در حوزه پزشکی سه شخصیت می‌توانند کمک‌های خوبی به ما داشته باشند. در حوزه مربوط به تشکل‌های دانشجویی و جوانان هم افرادی را در لیست قرار دادیم.

دبیر شورای ائتلاف تهران، مسائل مربوط به مدیریت شهری را حائز اهمیت دانست و گفت: در لیست ایران سربلند آقایان اقبال شاکری و محسن پیرهادی را داریم که در حوزه مدیریت شهری، دارای تخصص و تجربه‌های خوبی هستند. همچنین ما شهردار اسبق تهران را در لیست داریم.

اقراریان افزود: در زمینه مسائل اجتماعی، افرادی چون احمد نادری را داریم که می‌توانند در مجلس مفید باشند.

وی، از سیّد نظام‌الدین موسوی و محسن پیرهادی به‌عنوان چهره‌های رسانه‌ای لیست ایران سربلند یاد کرد و گفت: این افراد می‌توانند نمایندگان جامعه رسانه‌ای باشند و از حقوق آن‌ها در مجلس دفاع کنند.

اقراریان با بیان اینکه در حیطه مسائل فرهنگی همچنین مسائل مربوط به زنان و خانواده، لیست ایران سربلند، دارای چهره‌های توانمندی است، گفت: برای اولین بار دو سهمیه ویژه برای شهرری و اسلامشهر در نظر گرفتیم تا مسائل مربوط به این مناطق را به صورت خاص بررسی کنند.

انتهای پیام/

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: