پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۰۰۳
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی باحضور معاونین شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی و فرماندار ویژه شهرستان معارفه شد

علیرضا رضوی  مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی در حکمی سلطانعلی ولیزاده را  را به سرپرستی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  منصوب کرد.

در مراسم معارفه که با حضور فرماندار ویژه شهرستان و معاونین خدمات مشترکین و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب استان در فرمانداری شهرستان برگزار شد آقای سلطانعلی ولیزاده بعنوان سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی معرفی و از خدمات ارزنده آقای سلطانی تقدیر شد.

در این حکم آمده است :

با عنایت به تعهد و شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی ، به موجب این ابلاغ از تاریخ ابلاغ به عنوان سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی منصوب می شوید تا زیر نظر اینجانب انجام وظیفه نمائید ، امید است با استفاده از تجربیات ارزنده گذشته و بکارگیری و استفاده از توان پرسنل در اعتلای آرمانهای نظام مقدس جمهموری اسلامی ایران ، تحقق اهداف عالیه شرکت و سیاست های یکپارچه سازی موفق و موید باشید.

لازم به توضیح است در راستای اجرای تصمیم وزارت نیرو مبنی بر یکپارچه سازی  شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی شرکت آب و فاضلاب در شهرستان ها و استان‌ها تشکیل می‌شود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: