پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۰۱۸
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷
عرضه اولیه در بورس تهران؛
ده درصد از سرمایه شرکت پدیده شیمی قرن در بازار سرمایه عرضه شد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، فاضلیان رئیس هیئت مدیره شرکت پدیده شیمی قرن در جلسه عرضه اولیه سهام این شرکت گفت: 10 سال پیش با گروه صنعتی گلرنگ که خود دارای یک تجربه چهل ساله بود با داشتن یک تجربه 10 ساله شروع به کار کردم و تا امروز موفق شده ایم یک برند پرفروش کشور را در این صنعت رقم بزنیم و 4 SKU محصول ما رهبر بازار باشد و بتوانیم در رتبه ای قرار بگیریم که در صنعت شوینده شرایط قابل قبولی داشته باشیم و امروز بتوانیم با اطمینان خاطر بخشی از سهام شرکت را به فعالان بازار سرمایه عرضه کنیم.
فاضلیان تاکید کرد: ما یکی از بهترین مجموعه های صنعت شوینده در کشور هستیم و مفتخریم که با داشتن خطوط اتوماسیون و کنترل های کیفی قابل قبول و در حد بین المللی و GMP قابل قبول، کلیه تجهیزاتمان ایرانی است و توانایی ساخت داریم.
فاضلیان خبرداد: برای حضور در بازار اوراسیا و کشورهای CIS برنامه داریم و در این رابطه جلسات مرتب داریم و با کمک دفاتری که در خارج از کشور داریم این هدف را دنبال می کنیم.
مظفری مدیرعامل شرکت پدیده شیمی قرن در جلسه عرضه اولیه سهام این شرکت اعلام کرد: برآورد ما اینست که امروز صد میلیون سهم با قیمت 1700 تومان در قالب عرضه اولیه سهام شرکت انجام می شود.
وی ادامه داد: ده درصد سرمایه شرکت به مبلغ 100 میلیارد تومان به صورت یک میلیارد سهم عادی هزار ریالی و به صورت صد میلیون سهم در بازار سرمایه سازمان بورس تهران ارائه می شود.
مظفری گفت: شرکت پدیده شیمی قرن علاوه بر رهبری بازار داخلی یکی از ماموریت هایی که برای خود قائل است صادرات است.
وی تصریح کرد : ما برنامه ای زیرساختی و اساسی را در سال های 97 و 98 برای توسعه بازارمان شروع کردیم و در صادرات محصولاتمان به عمان و قطر موفقیت های خوبی داشتیم و با یکی از بزرگترین توزیع کنندگان قطر که برندهای بین المللی را توزیع می کند موفق شدیم قرارداد ببندیم و همکاری کنیم. 
همچنین ما بازارهای تاجیکستان، ترکمنستان و ارمنستان را انجام شده و برنامه ما برای حضور در این بازارها مدون و پایدار است.
مظفری تاکید کرد: هدف ما برندینگ در بازلرهای صادراتی است که کار سخت و دقیقی است و در این کشورها با برندهایی که ویژه این بازارها و متناسب با قیمت آنها طراحی کرده ایم حضور پایدار را دنبال می کنیم.


نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: