پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۰۲۱
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۳
سردار محمد شاهرخی,فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت:یکی از کارکردهای اساسی قرارگاه عمق بخشی، تعمیق ارزش های محوری و بنیادی انقلاب اسلامی است.
به گزارش گیتی آنلاین,شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج)استان قزوین ,در جمع شورای قرارگاه گفت: قرارگاه مجموعه ای با نشاط،پرانگیزه،امیدآفرین،پرخیر و برکت و منشا اثر می باشد که خدمات فراوانی را در مناطق محروم در پنج کارگروه به مردم انجام می دهد.یکی از کارکردهای اساسی قرارگاه عمق بخشی، تعمیق ارزش های محوری و بنیادی انقلاب اسلامی است.

شاهرخی در ادامه گفت: احیای ارزش های دینی، اقامه نماز و زنده نگه داشتن مساجد از جمله کارهای خیلی مهم امامان روستا می باشد. مساجد سنگر اصلی انقلاب اسلامی می باشد و نباید خالی از جوانان و نوجوانان باشد که وظیفه امامان روستا در خصوص مساله گویی، ترغیب مردم به انتخاب مرجع تقلید و آشنایی مردم با قرآن و نهج البلاغه و .... برنامه ریزی کنند. حضور بچه های قرارگاه علی الخصوص استقرار امامان روستا با خانواده در دور افتاده ترین نقاط یکی از اقدامات موثر قرارگاه است.

وی در ادامه بیان کرد: از ویژگی های دیگر قرارگاه پیشرفت ، انجام اقدامات متناسب با بوم روستا و منطقه، اقتضایی عمل کردن، خلاقیت و ابتکار در کار داشتن می باشد.

سردار شاهرخی در ادامه چنین ابراز داشت: درصددخودکفایی روستاها در بعد اقتصادی, وابستگی روستا به شهر به حداقل  ممکن برسد.روستا ی مولد کمک بزرگی به اقتصاد کشور خواهد کرد.

مسئول سپاه صاحب الامر  قزوین  با بیان این مطلب که ۳۰ درصد جمعیت استان,روستا نشین هستند , گفت :روستایی تولید کننده, فراوانی و آبادانی به همراه خواهد داشت یکی از اهداف مهم و کلیدی سپاه صاحب الامر (عج الله), خودکفایی روغن ,تخم مرغ، گوشت، مرغ و ... و اینکه این مساله در همه روستاها فراگیر شود.

شاهرخی متذکر شد: یکی از اقدامات موثر قرارگاه پیشرفت و آبادانی تغییر سبک زندگی مردم و اینکه  کار عظیمی هست و در سال ۹۹ رونق بیشتری در این بخش صورت خواهد گرفت.


فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در پایانخطر نشان کرد:در انتخابات دوم اسفند ماه با حضور حداکثری و مشارکت مردم بار دیگر اقتدار انقلاب اسلامی ایران را به رخ جهانیان خواهیم کشاند.
ان شاءالله
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: