پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۰۲۳
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۰
امیرحسنخانی؛ کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه مشهد و کلات:
امیرحسنخانی؛ کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی معتقد است که توسعه ارگانیک براساس برنامه توسعه سبب تولید ثروت در روستاها می شود

به گزارش گیتی آنلاین، علیرضا امیرحسنخانی در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل ستاد مرکزی خود در خیابان راهنمایی مشهد برگزار شد، اظهار کرد:  یکی از مهم ترین برنامه هایی که بنده برای انتخابات جاری در نظر گرفته ام توجه ویژه به جوانان و افزایش شور و نشاط در شهر مقدس مشهد بر پایه رعایت شان و شئونات می باشد.

امیرحسنخانی با تاکید بر اینکه معتقد است که دفتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه خود باید در مساجد باشد، خاطر نشان کرد: یکی از نکاتی را که باید به آن تمامی کاندیداها توجه داشته باشند و آن را سرلوحه کاری خود قرار دهند این است که باید دارای شفافیت آرا، شفافیت مالی و شفافیت کاری باشند.

وی  گفت: منظور از شفافیت کاری این است که اگر وزیری اشکالی در کارش دارد و مجلس می‌خواهد آن را استیضاح کند، این استیضاح باید تا آخر ادامه پیدا کند و اگر وزیر مشکلی ندارد که نباید استیضاح شود چراکه همه این‌ها وقت مجلس را تلف می‌کند.

این نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی به دو ویژگی نمایندگان فعلی و سایر کاندیداها اشاره و تاکید کرد: اگر کسی چهار سال نماینده است، باید آنقدر در قلب مردم برود که دیگر برای دور بعدی، ضرورتی برای تبلیغات انتخاباتی و پوستر زدن نباشد بلکه فقط ارائه گزارش عملکردی به مردم داشته باشد و از طرف دیگر کاندیدایی که تازه آمده است، فرصت بیشتری داشته باشد تا بتواند خود را معرفی کند.

امیرحسنخانی بیان کرد: خوشبختانه در کشور ما انسان های بسیار نخبه و ارزشمندی حضور دارند که می توانند در روند توسعه و پیشرفت کشور بسیار کمک کرده و برای کشور مفید باشند و این افراد در صورتی که نامزد انتخابات باشند نمی توانند در چنین مدت کوتاهی خود را معرفی کنند.

امیر حسنخانی در ادامه صحبت‌های خود ابراز کرد: ما بهترین نظام حکومتی در دنیا را داریم که ضدسلطه بوده و محور مقاومت را در تمام  دنیا فعال کرده است و همه ما باید سپر بلای نظام و ولایت باشیم.

کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه مشهد و کلات خاطر نشان کرد:  بزرگ‌ترین نقد بنده عدم حضور نمایندگان در بین مردم  بوده و بیشترین نارضایتی افراد نیز این است که نمایندگان توجهی به مردم که ولی نعمتان آنان هستند ندارند.

امیرحسنخانی گفت:  یکی از مسائلی که به شدت می تواند به بحث کاهش حاشیه نشیی در شهرها به ویژه در شهر مقدس مشهد که یکی از پرجمعیت ترین شهرهای کشور دارای حاشیه نشین به شمار می رود کمک کند توسعه ارگانیک که در برنامه توسعه به ان اشاره شده می باشد که سبب تولید ثروت در روستاها خواهد شد.

انتهای پیام/

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: