پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۰۲۵
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
گیتی آنلاین - در حالی که قرار بود تا پایان انتخابات در هیچ پست مدیریتی شاهد عزل و نصب جدید نباشیم اما چند روز پیش مجتبی تقوی مدیرکل امور مالیاتی البرز به طور کاملا شگفت انگیزی آن هم چند روز مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی جایگزین شد.

این در حالی است که تقوی طی مدت مسئولیت خود در راس یکی از حساس‌ترین ادارات استان بدون حاشیه درآمد مالیاتی استان را افزایش داده و عملکرد خوبی از خود بر جای گذاشته بود.

اداره کل مالیات البرز در این سال‌ها که کشور از درآمد نفت کمترین بهره را داشته است توانسته 92 درصد درآمد استان را از طریق مالیات تامین کند، بنابراین جابجایی مدیری که در راس این اداره قرار داشته چندان جالب به نظر نمی‌رسد.

همچنین در بررسی عملکرد تقوی باید به پرونده‌ شرکت‌هایی که در البرز مستقر بوده و مالیات خود را در تهران پرداخت می‌کردند هم اشاره کرد که طی این مدت پرونده نزدیک به 500 شرکت به البرز منتقل شده و استان از فعالیت این شرکت‌ها و مالیات پرداختی آنان طبق قانون بهره‌مند شده است.

ارتباط خوب  و مداوم اداره کل مالیات با واحد‌های صنعتی استان و تلاش برای حفظ اشتغال موجود را هم به عملکرد تقوی اضافه کنید.

بنابراین چنین جابجایی‌های ناگهانی آن هم پیش از انتخابات قطعا یک آسیب در مدیریت منابع انسانی محسوب می‌شود زیرا انگیزه مدیران فعال و متخصص را کاهش می‌دهد.
نویسنده:فاطمه حسن آبی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: