پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۲۰۳۸
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
گیتی آنلاین - نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: روند برگزاری انتخابات را در اتاق های شیشه دنبال می کنیم از این رو برای 256 خبرنگار در البرز کارت ویژه تردد به حوزه های انتخابیه و شعب اخذ رای صادر شد.


به گزارش خبرنگار کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز، شهبازی در حاشیه بازدید از روند اخذ رای در شعب کرج که روز جمعه صورت گرفت در جمع خبرنگاران، افزود: امروز در گام دوم انقلاب به دنبال تشکیل مجلسی پرشور هستیم تا مردم نمایندگانی را انتخاب کنند که با وضع قوانین گره از مشکلات باز کنند و سبب رشد اقتصادی کشور شوند.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه دشمن محاصره را تنگ تر کرده و شاهد تحریم های ظالمانه ای هستیم در شرایط فعلی باید با وحدت و همراهی اقدامات سازنده ای را در این زمینه در پیش گرفت.
شهبازی گفت: در استان البرز نیز یک هزار و 200 شعبه اخذ رای برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فعالیت دارند که از همان ساعات اولیه آغاز زمان رای گیری با تراکم وصف ناشدنی در شعب مواجه بودیم.
استاندار البرز خاطرنشان کرد: حضور اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان خبر از مشارکتی پر شور در این دوره از انتخاباتدارد.
وی گفت: امروز به رغم مشکلات اقتصادی در صنعت و دانش بنیان توانسته ایم به شکوفایی برسیم.
شهبازی افزود: مردم با حضور در پای صندوق های رای بهترین های انتخاب می کنند تا گام های موثری در سایه وحدت برای حل مشکلات برداشته شود.
وی گفت: نماینده ای که به مجلس راه می یابد در برابر تمام کشور مسوول است و نامزدها باید به وعده هایی که می دهند پای بند باشند.
استاندار البرز افزود: مردم نیز باید پیگیر وعده ها و شعارهایی که داده شده باشند.
وی تاکید کرد: روند برگزاری انتخابات در البرز به صورت مطلوب پیش می رود و تمام بسترها برای مشارکت حداکثری در این استان فراهم شده است.
شهبازی بیان داشت: هرکسی که در انتخابات رای می آورد از هر گروهی که باشد قابل احترام است و پس از تعیین نمایندگان مجلس در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سایه همدلی به حل مشکلات می پردازیم.
استان البرز در این دوره از انتخابات 1200 شعب اخذ رای دارد که در شهرستان کرج ۷۰۴ شعبه ، فردیس ۱۵۶ شعبه بعلاوه یک شعبه برای اقلیت های مذهبی ، شهرستان اشتهارد ۴۸ شعبه ، شهرستان ساوجبلاغ ۱۴۳ شعبه ، نظرآباد ۹۹ شعبه و طالقان ۴۹ شعبه فعال شده است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:مهیا حسن آبی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: