پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۰۴۳
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه طبق گزارشی که به دست ما رسیده میزان مشارکت خوب است، ادامه داد: کارشناسان در ستاد مشغول گزارش تخلفات هستند اما تا این لحظه تخلف مهمی نیامده و عمدتا موارد جزئی بوده که رفع شده و هیچ مشکلی در این حوزه نداریم.
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان طی گفت‌وگویی درخصوص گزارش تخلفات انتخاباتی، اظهار داشت: در این رابطه کارشناسان در ستاد مشغول گزارش تخلفات هستند اما تا این لحظه تخلف مهمی نیامده و عمدتا موارد جزئی بوده که رفع شده و هیچ مشکلی در این حوزه نداریم.

وی درباره کمبود تعرفه نیز گفت: درباره کمبود تعرفه که قبلا گزارش می‌رسیده تاکنون گزارش خاصی نداشتیم. 

کدخدایی درباره میزان مشارکت هم گفت: میزان مشارکت در مقایسه با دوره قبل الان حضور ذهن ندارم اما طبق گزارشی که به دست ما رسیده میزان مشارکت خوب است و بعدازظهر هم بیشتر خواهد شد و فکر نمی‌کنم کمتر از ادوار گذشته باشد. 

وی درباره سامانه مردم ناظر بیان کرد: از امروز از سامانه گزارشات تخلفات استقبال شده و مردم مستقیما با ما در تماس هستند و موارد را کارشناسان ما بررسی و ما از  طریق هیات نظارت بررسی می‌کنند. 

وی همچنین تصریح کرد: با توجه به حضور گسترده مردم، در برخی شعب احتمال کمبود تعرفه می رفت که پیش بینی های لازم اندیشیده شده است. 

وی در خاتمه با توجه به نگرانی هایی که وجود داشت، دوستان در وزارت کشور پیشنهاد دادند، اثر انگشت از فرایند حذف شد و هیچ گونه نگرانی در انتخابات وجود ندارد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: