پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۲۰۶۷
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۰
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری یک سارق محتویات داخل خودرو در عملیات کارآگاهان این پلیس و اعتراف متهم به چندین فقره سرقت خبر داد.
سرهنگ" حسین ترکیان" اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان منطقه شرق اصفهان مبنی بر سرقت محتویات داخل خوروی آنان موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پایگاه شرق پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان در این زمینه تحقیقات گسترده ای را انجام داده و با بکارگیری یکسری اقدامات پلیسی و تقویت گشت های محسوس و نامحسوس خود موفق شدند هویت یک فرد سابقه دار را در این سرقت ها شناسایی کنند.
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: با شناسایی فرد سارق، کارآگاهان طی هماهنگی با مقام قضائی طی یک عملیات ویژه وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
سرهنگ ترکیان با بیان متهم پس از دستگیری در تحقیقات پلیس به چندین فقره سرقت محتویات داخل خودروی شهروندان اعتراف کرد گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و سارق به مراجع قضائی تحویل داده شد.
این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: برای پیشگیری از این نوع سرقت ها به شهروندان توصیه م کنیم از پارک کردن خودروی خود در کنار خیابان و کوچه های خلوت ، کم نور و کم تردد خودداری کرده و حتماً خودروی خود را به تجهیزاتی نظیر دزد گیر و سوئیچ مخفی مجهز کنند چرا که تجربه نشان داده سارقان کمتر به سراغ خودروهایی که از ایمنی بالاتری برخوردار باشند می روند.
//////
 انتهای پیام
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:زهراشیرانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: