پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۱۰۳
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
در شهر قطور هیچ خسارتی به تاسیسات این شرکت اوارد نشده است و در روستا های مخین ، میرعمر ،بلوجوک ،کوتان آباد و راویان خسارتی به وارد شده بود که با تلاش شبانه روزی همکاران آب آشیامیدنی روستای مخین برقرار و آب شرب مابقی روستاها به زودی وصل خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، امداد رسانی در مناطق زلزله زده قطور با حضور نیروهای خدمت رسان در حال انجام است .

معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  در مصاحبه ای با روابط عمومی شرکت گفت : از اولین ساعات حادث شده زلزله اکیپ های این شرکت در مناطق شهری و روستایی  منطقه قطور مستققر و شروع به عملیات شدند.

ابراهیم اصغرنژاد افزود : در شهر قطور هیچ خسارتی به تاسیسات این شرکت از جمله مخازن ذخیره آب ، چاهها ، چشمه ، خطوط انتقال و شبکه توزیع وارد نشده است و در روستا های مخین ، میرعمر ،بلوجوک ،کوتان آباد و راویان خسارتی به شبکه توزیع و خطوط انتقال وارد شده بود که با تلاش شبانه روزی همکاران آب آشیامیدنی روستای مخین برقرار و آب شرب  مابقی روستاها به زودی  وصل خواهد شد .

وی همچنین افزود در نقاط روستایی منطقه قطور به جز موارد ذکر شده خسارتی وارد نشده و تمامی مخازن ، چاهها، چشمه ها ، مجتمع های آبرسانی در حال بهره برداری هستند .

لازم به ذکر است که زلزله ای به قدرت  5.7 ریشتر دیروز قطور از توابع شهر خوی را لرزاند که خوشبختانه تلفات جانی در بر نداشت .

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: