پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۲۱۶۲
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز:
وی از مردم خواست چنانچه موردی درخصوص درخواست دریافت جریمه برای فسخ قرارداد در تالارها و آرایشگاه ها دارند موارد را به اتاق اصناف استان البرز اطلاع دهند و با متخلفان بدون اغماض برخورد خواهد شد.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل ازایرنا - رییس اتاق اصناف البرز گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، برخی خانواده ها از گرفتن جشن عروسی منصرف شده که مدیران تالارها حق دریافت جریمه را ندارند.

بهروز حصاری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : در این شرایط بسیاری از خانواده ها در اقدامی مناسب برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی بستگان و آشنایان،  مراسم  خود را کنسل کرده اند اما برخی صاحبان تالارها برای فسخ قرارداد تقاضای غرامت کردند که با آن ها برخورد جدی می شود.

وی از مردم خواست چنانچه موردی درخصوص درخواست دریافت جریمه برای فسخ قرارداد در تالارها و آرایشگاه ها دارند موارد را به اتاق اصناف استان البرز اطلاع دهند  و با متخلفان بدون اغماض برخورد خواهد شد.

حصاری گفت: در این رابطه طی چند روز  اخیر تعدادی  شکایت در خصوص آرایشگاه های زنانه نیز به اتاق اصناف البرز مبنی بر فسخ قرارداد و درخواست جریمه از سوی مدیر آرایشگاه دریافت شده بود که  مورد بررسی و مبالغ عودت داده شد.

رییس اتاق اصناف البرز همچنین از مردم درخواست کرد هرگونه مشکل برای دریافت بیعانه درصورت انصراف از مراسم مراتب را به شماره تلفن ۰۲۶۳۲۵۲۸۳۶۰اطلاع دهند.

اکنون در استان البرز بیش از ۴۰۰ تالار و ۲هزار آرایشگاه زنانه فعالیت می کنند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: