پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۲۱۶۳
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳

علی کمالی زاده  با اشاره به برگزاری نشستی با مجمع جوانان استان البرز که فعالیت رسمی خود را از سال ۹۵ آغاز کرده است، گفت: این مجمع از میان ۱۷۶ سازمان مردم نهاد فعال در حوزه جوانان تشکیل شده و همین امر ظرفیت بالای مجمع را برای بهره گیری از توان علمی و اجتماعی آنها نشان می دهد.

وی حوزه فعالیت آنها را با توجه به جامعه آماری بالای جوانان در کرج و استان البرز بسیار گسترده عنوان کرد و افزود: مباحث گسترده ای در حوزه جوانان از جمله ازدواج، اشتغال، مسکن و آسیب های اجتماعی وجود دارد که بخشی از این موضوعات با فعالیت های شهرداری هم سو بوده و می توانیم در کنار جوانان شهرمان، به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم.

این مسئول به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر بهره گیری از ظرفیت های مدیریتی و علمی جوانان در جامعه اشاره و اضافه کرد: وظیفه ما مسئولین، تسهیل و تسریع در به ثمر رسیدن اهداف این قشر از جامعه است.

شهردار کرج دوری از ساختار محوری و محدود شدن در چارچوب ها را عامل موفقیت تشکل هایی نظیر مجمع جوانان دانست و خاطرنشان کرد: دستاوردمحوری و در پی دستیابی به نتیجه و محصول بودن می تواند مجمع را به جامعه معرفی کرده و آن را پایدار نگاه دارد.

کمالی زاده با اذعان بر اینکه صرف تشکیل ساختار نمی توان به نتیجه مطلوبی دست پیدا کرد، ادامه داد: مسئولان استان و شهر کرج نیز در انتظار جوانانی هستند که بتوانند با پویایی و اثرگذاری خاص خود، انرژی و روحیه ای مضاعف به سیستم اداری و روش اداره شهر و منطقه بدهند.

وی از اعضای این مجمع خواست با تحرک و توان خود که به اکسیر جوانی نیز مزین شده، پل ارتباطی خوبی بین مدیریت شهری و جامعه جوان کرج باشند.

این مسئول بیان کرد: این پل ارتباطی می تواند ضمن بیان خواسته ها و دغدغه های قشر جوان از مدیریت شهری، منعکس کننده عملکرد و فعالیت این دستگاه به جامعه باشند.  

مجمع جوانان استان البرز سال ۹۵ با برگزاری انتخاباتی از میان ۱۷۶ سازمان مردم نهاد فعال در حوزه جوانان، تشکیل شده و به فعالیت های گوناگونی در این حوزه می پردازد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: