پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۱۶۶
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
متاسفانه بعد از انتشار خبر عذرخواهی گیتی آنلاین، افراد مغرض صحبت از این کرده اند که مدیرمسئول گیتی آنلاین یا زهرا شیرانی خبرنگار این پایگاه تحت فشار عذرخواهی کرده اند، در حالی که به هیچ وجه نیت خوانی این افراد صحت ندارد و عذرخواهی گیتی آنلاین و خبرنگار آن ناشی از تعهد اخلاقی است که برای انتشار اخبار درست و سالم دارند.

گیتی آنلاین در حال پیگیری قضایی نفوذ این افراد به این پایگاه خبری و انتشار اخبار نادرست است و به زودی نتایج پیگیری‌های قضایی را همین جا اعلام می کند.

چنانکه هرگونه پیام و یا مطلبی ازطرف این افراد مغرض منتسب به خبرگزاری گیتی آنلاین و خانم زهرا شیرانی در فضای مجازی نشر پیدا کند از طرف این خبرگزاری وخانم شیرانی پیگرد قانونی وقضایی پیدا خواهد کرد.

عذرخواهی گیتی آنلاین که اخیرا در این پایگاه خبری منتشر شد به این شرح است: 

گیتی آنلاین به این وسیله بابت انتشار مطلبی که شانتاژ علیه وحید پاکزاد کارگردان فیلم سینمایی «سلیم»، سید محسن طباطبایی پور تهیه کننده این فیلم و دیگر دست اندرکاران آن است، عذرخواهی می کند.

اخیرا گزارشی با عنوان «پس لرزه های جشنواره فیلم فجر اصفهان همچنان ادامه دارد» در پایگاه خبری گیتی آنلاین منتشر شد که این گزارش توسط افراد مغرض تهیه و در اختیار خبرنگار این پایگاه خبری قرار داده شده بود.

 هدف افراد مغرض، لطمه زدن به کارگردان خوشنام و تهیه کننده باسابقه و عوامل دیگر ساخت فیلم «سلیم» بود که این کار را از طریق مصاحبه با فردی به نام محمد کاظم شیران انجام داده بودند که تمام مطالب مطرح شده توسط این فرد به این وسیله تکذیب می شود.

 زهرا شیرانی خبرنگار پایگاه خبری گیتی آنلاین در استان اصفهان و همین طور آمنه علی پور مدیر مسئول و صاحب امتیاز این پایگاه خبری از وحید پاکزاد کارگردان فیلم «سلیم»، سید محسن طباطبایی پور تهیه کننده این فیلم و دیگر دست اندرکاران این فیلم رسما عذرخواهی می کنند و طلب حلالیت دارند.

متاسفانه بعد از انتشار خبر عذرخواهی گیتی آنلاین، همین افراد مغرض صحبت از این کرده اند که مدیرمسئول گیتی آنلاین یا خانم شیرانی تحت فشار عذرخواهی کرده است، در حالی که به هیچ وجه این نیت خوانی این افراد صحت ندارد و عذرخواهی گیتی آنلاین و خبرنگار آن ناشی از تعهد اخلاقی است که برای انتشار اخبار درست و سالم دارند.

دهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان در بخش جنبی خود میزبان اکران تولیدات بلند سینمایی فیلم‌سازان اصفهانی بود و «سلیم»، نام یکی از پنج فیلم اکران شده در این بخش بود.

وحید پاکزاد، کارگردان این فیلم در گفت‌وگو با ایسنا درباره این فیلم گفت: خشک‌سالی و کمبود آب موضوعی است که ایران و اصفهان با آن درگیرند. موضوع «سلیم» نیز مرتبط با همین معضل طبیعی است و داستان آن روایتگر روستایی که درگیر خشک‌سالی می‌شود و در بنیان خانواده‌های این روستان تزلزل پدید می‌آید.

 پاکزاد خاطرنشان کرد: فیلم سلیم از دریچه نگاه کودکان روایت می‌شود چراکه دید مثبت و آرزوهای این کودکان می‌تواند کلید حل مشکلات باشد.

 کارگردان فیلم «سلیم» با بیان اینکه موضوع این فیلم جهان‌وطنی و جغرافیای روستای آن ناکجاآباد است اظهار کرد: در فیلم اشاره‌ای به نام روستا نمی‌شود. لهجه مردمان روستا نیز از لهجه‌ها و گویش‌های رایج در اقصی نقاط کشور وام گرفته‌شده و بیشتر شبیه لهجه‌هایی است که در دهه پنجاه و شصت شمسی دوبلورها در فیلم‌هایی که به روستاها اشاره داشت از آن استفاده می‌کردند.

وی استفاده از بازیگران بومی را از دیگر شاخصه‌های فیلم «سلیم» دانست و در پاسخ به این سؤال که از کدام سینماگر داخلی یا خارجی به‌صورت خودآگاه یا ناخودآگاه وام گرفته، گفت: مسعود کیمیایی سینما را به من هدیه داد و همیشه مجذوب بخش انتقادی_اجتماعی سینمای او  و داریوش مهرجویی هستم که هر دو ازجمله پیشروان موج نوی سینمای ایران به شمار می‌روند. فیلم‌هایی که تاکنون ساخته‌ام نیز بیشتر درزمینهٔ نقد اجتماعی است کما اینکه در فیلم سلیم نیز این انتقاد را نسبت به مسئله خشک‌سالی و بی‌تفاوتی نسبت به آن داشته‌ام.

 این کارگردان نظر خود را درباره بخش جنبی دهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان چنین بیان کرد: نمایش تولیدات فیلم‌سازان اصفهان در بخش جنبی گام خوبی است به‌ویژه برای کسانی که به هر دلیلی فرصت نمایش اثرشان را ندارند و امیدوارم باوجوداین بخش درزمینهٔ سرمایه‌گذاری و جذب اسپانسر نیز اتفاقات خوبی برای سینمای اصفهان بیفتد.

 وی تصریح کرد: اگر در این بخش بین فیلم‌ها رقابت ایجاد شود و جایزه‌ای هم برای فیلم برتر در نظر بگیرند به کیفیت کار می‌افزاید.

 پاکزاد ادامه داد: قرار بود فیلم «سلیم» در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشد اما به دلیل نرسیدن اتانولاژ و سخت‌گیری داوران درزمینهٔ تصحیح رنگ، از حضور در این بخش بازماندیم که البته اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹ برای شرکت در بخش بین‌المللی جشنواره فجر و در دور بعدی جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان متقاضی خواهیم شد.

فیلم «سلیم»، روز ۱۹ بهمن‌ماه، روز ۲۰ بهمن ماه و روز ۲۱ بهمن‌ماه در سالن شماره یک پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان نمایش داده شد و مورد استقبال بسیار زیاد مردم قرار گرفت.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: