پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۱۸۲
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳
محرم زینال زاده بعنوان رئیس اداره آب و فاضلاب ایواوغلی معرفی شد.

جلسه معارفه  رئیس  اداره آب و فاضلاب ایواوغلی در بخشداری این شهر  و با حضور بخشدار ،شهردار ، اعضای شورای شهر ایواوغلی ، مدیرعامل و معان بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی برگزار  و محرم زینال زاده بعنوان رئیس اداره آب و فاضلاب ایواوغلی معرفی شد.

در ابتدای این جلسه سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی در سخنانی به یکپارچه شدن شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی اشاره کرد و افزود : با یکپارچه شدن این شرکتها توان شرکت بیشتر شده و شرکت آب و فاضلاب هم از لحاظ فنی و هم از نظر ارائه خدمات بهتر و منسجم تر عمل خواهد کرد .

وی در قسمت بعدی سخنان خود گفت : در جهت سرعت بخشیدن به آبرسانی روستا‌ها و استفاده بهتر از همه امکانات موجود از جمله منابع انسانی، ظرفیت‌های تخصصی و منابع مالی ، یک شرکت به نام آب و فاضلاب استان‌ها تشکیل شده  وظایف دو شرکت روستایی و شهری را به صورت یکپارچه به انجام خواهد رسید . ولیزاده یکپارچه‌سازی شرکت های آبفا و آبفار کشور را در بهبود مدیریتی و توسعه خدمات در ابعاد مختلف تاثیرگذار دانست و ابراز امیدواری کرد: با یکپارچه‌سازی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی، خدمت‌رسانی ها نیز از شتاب بیشتری برخوردار شود.

مدیرعامل شرکت در پایان زینال زاده را از نیروهای جوان و متخصص عنوان کرد و افزود ان شاالله با کمک بخشدار و سایر مسئولان  شاهد رشد و شکوفایی این بخش باشیم.

در ادامه جلسه بخشدار ایواوغلی ضمن آرزوی موفقیت برای رئیس اداره آب و فاضلاب ایواوغلی به تشریح وضعیت آبی روستای بخش ایواوغلی پرداخت و اطلاعات کاملی در این زمینه ارائه نمود . محمدزاده گفت : با تعامل و همکاری هم مشکلات این بخش را در راستای هدف عالیه نظام که همان خدمت به مردم است را انجام خواهیم داد.

در خاتمه زینال زاده رئیس اداره آب و فاضلاب ایواوغلی از اعتماد مدیرعامل شرکت به خود تشکر کرد و افزود : ان شاالله با همدلی در خدمت مردم شریف بخش ایواوغلی هستیم و در راستای رفع موانع و مشکلات تلاش خواهیم کرد.

گفتنی است بایرام قلیزاده رئیس سابق اداره آب و فاضلاب ایواوغلی به افتخار بازنشستگی نایل آمده است .

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: