پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۲۲۹
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
رییس اداره بهداشت و درمان نزاجا خبر داد؛
رییس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش گفت: از امروز سه شنبه سیزدهم اسفند بیمارستان سیار نیروی زمینی ارتش با کادر درمانی مجرب و تجهیزات کامل در شهرک پردیسان قم استقرار و بر پا خواهد شد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی ارتش؛ امیر سرتیپ دوم پزشک بهزاد موذنی رییس اداره بهداشت و درمان نزاجا گفت؛ با درخواست استانداری فم و برابر اوامر سلسله مراتب فرماندهی بیمارستان ۵۰ تختخوابی سیار با کادر پزشکی مجرب و تجهیزات کافی در شهرک پردیسان قم برپا خواهد شد. 
وی با بیان اینکه ارتش از شروع بیماری کرونا در کنار وزارت بهداشت همکاری های خود را آغاز کرد، افزود؛ با تمام قوا و نیروی انسانی مجرب و تجهیزات پزشکی کار آفندی را در مقابله با این ویروس انجام خواهیم داد.
امیر سرتیپ دوم موذنی تاکید کرد؛ برخورد ارتش با ویروس کرونا جهادی، آفندی و حالت جنگی است و برابر فرمایشات نورانی مقام معظم رهبری حفظه الله تعالی، نشان دهنده بارز اشدا علی الکفار و رحما بینهم است، ان شاالله  این ماموریت را نیز با موفقیت  پشت سر خواهیم گذاشت. 
رییس اداره بهداشت و درمان نزاجا در پاسخ به این سوال که در بیمارستان سیار چه تخصص هایی حضور دارند، خاطرنشان کرد؛ کادر در مانی پزشکی عمومی، عفونی و داخلی که بیشترین نیاز در عرصه مقابله با ویروس کرونا هستند وارد عمل می شویم، همچنین پرستاران، پزشکیاران، بهیاران، نیروهای آزمایشگاهی، بهداشت روان و بهداشت محیط و نیروهای پشتیبانی کننده در کنار پزشکان  خواهند بود.

نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: