پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۲۳۵
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
مجید فراهانی:
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران به تشریح بودجه 99 شهرداری تهران پرداخت.
به گزارش گیتی آنلاین، مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران در رابطه با بودجه 99 شهرداری تهران گفت: بودجه 99  شهرداری تهران مشتمل بر مناطق، سازمان ها و شرکت ها به تصویب رسید و برای تائید هیئت تطبیق ارسال می شود و امیدواریم در یک هفته آینده بودجه را دریافت کنیم تا سه شنبه هفته آینده جلسه علنی شورای شهر برگزار شود.
او افزود: شورای شهر تهران تا آخرین روز رسمی کاری در سال 98 فعالیت می کند. 
فراهانی خاطر نشان کرد: از بودجه 30 هزار و 500 میلیارد تومانی مصوب شورا یک سوم به حمل و نقل و ترافیک و عمران اختصاص دارد. همچنین 47 درصد بودجه به بودجه سرمابه ای مختص شده و.
او بیان کرد: مجموعا 11 هزار و 200 میلیارد تومان به بودجه حمل و نقل وترافیک اختصاص دارد که رشد 2 هزار میلیاردی داشته  ایم و بیشتری رشد را با توجه به مطالبه مردم در رابطه با کاهش آلودگی هوا وتسریع در حمل و نقل عمومی برای این حوزه در نظر گرفته شده است.
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه چند اتفاق جدید در بودجه 99 شهرداری تهران رخ داده گفت: قرار دادن 2 هزار میلیارد تومان برای پروژه های محلی در نظر گرفته شده است که از جمله اتفاقات جدید بوده است. 354 محله در سطح شهر تهران داریم و بنا است با مشورت و پیگیری شورایاران منتخب پروژه های کوچک مقیاس محلی تصویب شود و در این رابطه 2 هزار میلیارد تومان از بودجه شهر تهران برای سال 99 به مطالبات مردم در سطح محلات اختصاص دارد.
رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران با اشاره به بودجه سرمایه داری افزود: در بودجه 99 بخش مجزایی برای بودجه سرمایه ای داشتیم و نزدیک 5 هزار میلیارد تومان به دیون گذشته شهرداری تهران اختصاص داده شده است. همانگونه که می دانید دیون گذشته شهرداری تهران به اشخاص حقیقی و حقوقی و بانک ها پرداخت نشده است.
فراهانی در پایان گفت:  همچنین کاهش تعداد نیروی انسانی شهرداری تهران برای تشویق بازخریدی بود که 750 میلیارد تومان برای این امر در نظر گرفته شد تا شهر تهران را ارزان تر با خدمات بهتر اداره کنیم.

نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: