پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۲۴۲
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
فراهانی:
رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران تحریم های ظالمانه را مانعی برای مقابله با کرونا دانست و گفت: تداوم تحریم ها به خصوص در حوزه بهداشت و عدم امکان انتقال پول برای خرید حداقل ها جهت مبارزه با کرونا، دامن گیر کسانی می شود که امکانات را از کشور ما دریغ کردند.
به گزارش گیتی آنلاین، مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در جلسه مشترک اعضای سازمان بهداشت جهانی با مدیران  سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران گفت: امسال با بحرانی مواجه هستیم که علاوه بر اینکه سلامت شهر  را تحت تاثیر قرار داده ، سلامت جهان را  هم به خطر انداخته است.
او افزود: باید جهانی فکر کنیم و محلی عمل کنیم. اگر نتوانیم در مبارزه با کرونا در شهرمان موفق باشیم قطعا در مبارزه با کرونا در کشور شکست می خوریم و این امر به سمت کشورهای دیگر خواهد رفت. 
فراهانی تصریح کرد: اگر تکه ای از دنیا با مشکلی مواجه شود این بحران تسری پیدا خواهد کرد. باید توجه کنیم امروز هر فرد و خانواده ای به عنوان کوچکترین  نهاد اجتماعی،  مسئولیت دارد و در پی آن هر محله و منطقه و شهر باید در این رابطه آمادگی لازم را کسب کند.
عضو شورای شهر تهران افزود: تاسف خودمان را از اراده هایی که با جان انسان ها بازی می کنند اعلام می کنیم و تحریم های ظالمانه اجازه نمی دهند حداقل امکانات برای مقابله و پیشگیری از بیماری را داشته باشیم. تحریم ها بحث رعایت بهداشت، واردات ماسک و مواد ضدعفونی کننده و  خرید دستکش را تحت تاثیر قرار داده و اجازه نمی دهد مبارزه، مسیر درست خودش را طی کند.
فراهانی ادامه داد: عدم موفقیت ما دامن گیر سایرین خواهد شد. از نمایندگان محترم بهداشت جهانی می خواهم این نکته را منتقل کنند . در صورت تداوم تحریم ها به خصوص در حوزه بهداشت و عدم امکان انتقال پول برای خرید حداقل ها جهت مبارزه با کرونا ، این مسئله دامن گیر کسانی می شود که امکانات را از کشور ما دریغ کردند. 
او در پایان گفت:  آرزو می کنیم به زودی جشن پیروزی  کرونا را بگیریم.

نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: