پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۳۰۵
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
بانک قرض الحسنه مهرایران، در راستای حمایت از کار و سرمایه ايراني و به منظور تحقق منويات مقام معظم رهبري(مدظله) در خصوص سياست هاي اقتصاد مقاومتي، نسبت به طراحي کارت اعتباري کالاي ايراني اقدام كرد.
به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، بانک مهرا یران با راه اندازی طرح «کالا کارت» بار ديگر به حمايت توليد كننده و مصرف كننده كالاي ايراني آمد.
در این طرح بانک با پذیرندگان کالا و خدمات متعدد قرارداد منعقد می کند به نحوی که با معرفي مشتري به آنان، اين امكان براي مشتريان بوجود مي آيد كه بتوانند بصورت اقساطي در بازه هاي زماني ۶، ۹ و ۱۲ ماهه از پذيرندگان مذكور كالا و خدمات مورد نظر خود را دريافت كنند.
بانک قرض الحسنه مهرا یران در این طرح، زیرساخت فنی (نرم افزاري و سخت افزاري) ارائه نموده که در آن فروشندگان کالا و خدمات طرف قرارداد بانک مي توانند كالا و خدمات خود را بصورت اقساطي در اختيار دارندگان كارت بانك قرار دهند.
بر اساس این طرح، مجموعه ای از عرضه کنندگان کالا و خدمات در قالب شبکه پذیرندگی به موجب قرارداد با بانک مهر ايران و از طريق ابزارهاي پذيرش(دستگاه كارت خوان يا درگاه پرداخت اينترنتي)، مي توانندكالا و خدمات خود را به صورت اقساطي به دارندگان كارت بانك ارائه دهند.
در طرح کالا کارت، دارندگان کارت بانک مهر ایران با ارائه تقاضای استفاده از این طرح می توانند وفق شرايط قرارداد، اقدام به خريد كالا و خدمات از شبكه پذيرندگان براساس ميزان اعتبار تخصيص يافته به آنان اقدام نمايند.
حمایت از واحدهای تولیدی کوچک و متوسط و تلاش در تزريق منابع مالي قرض الحسنه براي تامين سرمايه کسب و کارهاي خرد را مي توان گام هاي موثر ديگر بانك قرض الحسنه مهرايران در حمايت از توليد و مصرف كالاي ايراني و همسو با سياست هاي اقتصاد مقاومتي ارزيابي كرد.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: