پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۳۳۵
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون:
علیرضا صدیقی زاده از آمادگی شرکت کارون برای تامین آب ژاول در سراسر کشور خبرداد. متقاضیان می توانند با استفاده از شماره 43 320 61 0935 سفارشات خود را درج کنند. این شماره در محیط واتس آپ قابل دسترسی است.

به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین در نشست خبری ای که امروز در ساختمان هلدینگ خلیج فارس به صورت حضوری و مجازی برگزارشد؛ علیرضا صدیقی زاده، مدیرعامل شرکت کارون اعلام کرد: ما آمادگی داریم تمامی سفارشات آب ژاول از سراسر کشور را بپذیریم و این محصول را به قیمت تمام شده در اختیار همه متقاضیان قراردهیم.
وی گفت : ما این امکان را داریم که این محصول را مطابق تقاضای مشتری بسته بندی و عرضه کنیم.
صدیقی زاده توضیح داد: مشتری می تواند به وسیله تانکر سفارش خود را دریافت کند یا به صورت بشکه های 200 لیتری یا 20 لیتری و حتی در اندازه بشکه 4 لیتری هم برحسب تقاضای مشتری توانایی عرضه داریم.
مدیرعامل کارون به مسئله کمبود وسیله حمل و نقل اشاره کرد و گفت : مشتریان خودشان باید وسیله نقلیه را تهیه کنند.
وی افزود : آب ژاول با غلظت 12 درصد درب شرکت لیتری هزار و صد تومان ارائه می دهیم .
صدیقی زاده گفت:  متقاضیان می نوانند از طریق واتس آپ سفارش خود را ثبت کنند . ما 10 دقیقه بعد حواله را صادر می کنیم . با پرداخت قیمت تمام شده تولید در محل پتروشیمی سفارش خود را می توانند دریافت کنند. پتروشیمی کترون در سایت 2 منطقه اقتصادی ماهشهر قراردارد. وسیله نقلیه را هماهنگ کنند ما برایشان بارگیری می کنیم.
وی تصریح کرد: طی 13 روز گذشته فاصله ای بین عرضه و تقاضا نداشتیم و محصولاتمان به استان های تهران، خراسان،لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس و خوزستان ارائه شده است. 
دومیلیون لیتر به زندان ها داده ایم. در منطقه ای که قرارداریم یکی از شرکت ها که وظیفه اش تولید تینر یود محصول خود را به آب ژاول تغییردادو بین خانواده های منطقه در راستای انجام مسئولیت اجتماعی 12 هزار بطری توزیع کرد که این خدمت را تا رسیدن به عدد 20 هزار بطری ادامه می دهد و توسط بسیج توزیع می شود.
وی تاکیدکرد : آب ژاول برای دست و صورت و بدن مضر است و قابل استفاده نیست. برای ضدعفونی سطوح در یک بطری شیشه شور که پر از آب است یک قاشق از این محصول را بیافزایند.  برای مصارف خانگی و عمومی نصف لیوان از این محصول را به 10 لیتر آب اضافه کنند.
صدیقی زاده درباره درج سفارش هم گفت : از طریق سایت شرکت کارون و از طریق شماره 0935 61 320 43 آقای رضاخان نژاد متقاضیان می توانند برای درج سفارش در محیط واتس آپ اقدام کنند و یا از طریق پیامک یا تماس راهنمایی های لازم را دریافت کنند.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون اعلام کرد: با شروع بحران کرونا تولید خود را از 20 تن در روز به 100 تن در روز رساندیم و تا زمانی که ویروس کرونا در کشور هست به صورت شبانه روزی کار می کنیم و متناسب با نیاز کشور تناژ تولید را افزایش می دهیم.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: