پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۳۴۵
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۶
دومين جلسه كميته امنيتي، اجتماعي و انتظامي ستاد ملي مديريت بيماري كرونا بر اتخاذ راهكارهاي مناسب در جهت كاهش التهاب عمومي، مديريت انتظارات، جلوگيري از بروز جرائم در حوزه‌هاي مختلف تاکید شد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دومين جلسه كميته امنيتي، اجتماعي و انتظامي ستاد ملي مديريت بيماري كرونا، به رياست حسین ذوالفقاری معاون امنيتي و انتظامي وزارت كشور برگزار شد.
اين جلسه با حضور نمایندگانی از دستگاههاي كشور و لشكري و به منظور بررسي پيامدهاي اجتماعی و انتظامي ناشي از انتشار ويروس كرونا در كشور برگزار شد و موضوعات مرتبط در این راستا مورد بحث و بررسي قرار گرفت.
در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت حفظ آرامش و امنيت مردم، اتخاذ راهكارهاي مناسب در جهت كاهش التهاب عمومي، مديريت انتظارات، جلوگيري از بروز جرائم در حوزههاي مختلف مورد بررسی قرار گرفت.
در دومین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا همچنین بر هماهنگي ميان دستگاه¬ها در این راستا تاکید شد.
گفتنی است، در این جلسه، ایجاد زمینه های بهره مندی از مشاركت حداكثری مردم در کنترل بيماري کرونا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و دستور العملی در این راستا مطرح و تصويب شد.
انتهای پیام/

نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: