پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۲۳۹۳
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
برای اولین بار در ایران و با محوریت بانک پارسیان صورت گرفت؛
در راستای حفظ محیط زیست، صرفه جویی در منابع و همچنین مراجعه کمتر به بانک‌ها کارت هدیه دیجیتال توسط شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ و با همکاری بانک پارسیان در دسترس عموم قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، بر اساس برنامه ریزی انجام شده از چندین ماه قبل و برای برای اولین بار در ایران شبکه اجتماعی آیگپ و بانک پارسیان در یک همکاری هماهنگ کارت هدیه دیجیتال را در دسترس عموم قرار دادند.

شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ و بانک پارسیان از ماه‌ها قبل به جهت حضور کمتر متقاضیان کارت هدیه در بانک‌ها و همچنین حذف فیزیکی کارت‌های هدیه PVC که به محیط زیست نیز کمک می‌کند، کارت هدیه دیجیتال را با تمام مشخصات یک کارت هدیه شامل شماره کارت ۱۲ رقمی و رمز اینترنتی در آیگپ بر بستر استیکرهای متنوع طراحی شده این مجموعه که به صورت اختصاصی برای مناسبت‌های مختلف در نظر گرفته شده است طراحی و در دسترس عموم مردم قرار دادند. این مساله باعث کاربردی‌تر شدن استیکرها در پیام‌رسان‌های ایرانی می‌شود.

همچنین این روزها شیوع ویروس کرونا باعث شده تا اکثر مردم ترجیح بدهند در خانه خود بمانند و از سوی دیگر با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز بسیاری در پی تهیه کارت هدیه برای آشنایان و بستگان خود هستند که این مساله باعث شده تا مراجعه به بانک‌ها علی‌رغم توصیه‌های مکرر برای در خانه ماندن بیشتر شود. همین موضوع زنگ خطر توسعه بیشتر این ویروس را بیشتر از قبل به صدا درآورده است. کارت هدیه دیجیتال باعث خواهد شد تا کاربران به راحتی در محیط آیگپ با امنیت بالا و حفظ محرمانگی رمز و شماره کارت آن بدون حضور در بانک‌ها آن را برای عزیزان خود ارسال کنند و علاوه بر صرفه‌جویی در وقت خود و خارج نشدن از خانه،کارمزد جهت صدور کارت فیزیکی را نیز پرداخت نکنند.

کارت هدیه دیجیتال در صورتی که توسط شخص دریافت کننده فعال نشود با حفظ امنیت قابل انتقال به دیگران نیز است و این امکان برای ارسال کارت هدیه محیا شده است.

این سرویس همچنین با توجه به اتصال به سیستم شاهکار و دریافت تاییدات احراز هویت بانکی از امنیت بالایی برخوردار است و متقاضیان دریافت کارت هدیه با خیالی آسوده می‌توانند آن را برای خود تهیه کنند.

برای نصب اپلیکیشن آیگپ می‌توانید به مارکت‌های معتبر مراجعه کرده و یا از طریق سایت این اپلیکیشن به آدرس www.igap.net عملیات نصب را انجام دهید و از روش‌های متنوعی که برای این موضوع در نظر گرفته شده کارت هدیه دیجیتال را برای اقوام و آشنایان خود ارسال کنید.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: