پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۴۳۱
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۷
مردان جهادی قرارگاه پیشرفت و آبادانی هیچ وقت دست از جهاد فی سبیل الله برنداشته اند و اکنون با جان و دل به مردم منطقه خدمت می کنند. مصداق فرمایش مولایمان امیرالمومنین (ع) جهاد، دری از درهای بهشت است که خداوند آنرا به روی خواص اولیاء خود باز کرده, می باشند.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج الله) استان قزوین, حجت الاسلام حسین مرادی امام روستای آتان الموت شرقی چندی پیش در حال خدمت رسانی به محرومین منطقه، به علت سقوط ماشین در دره دچار آسیب جدی در ناحیه کتف شد ولی این پایان کار جهادی این امام روستا نبود و با وجود اینکه به علت آسیب دیدگی می توانست استعلاجی بگیرد و در کنار خانواده استراحت کند ولی با کتفی گچ گرفته و با عزمی راسخ به دنبال مبارزه با ریشه کن کردن#ویروس_کرونا در منطقه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرد.

و همچنین حسین مرادی ,جهاد گر دیگری است که با پیگیری های مکرر و شبانه روزی از خیرین منطقه و قرارگاه پیشرفت و آبادانی برای تک تک منازل روستایی در روستاهای آتان، هنیز، کلایه ,طاله و چوثر بسته های بهداشتی شامل مواد ضدعفونی تهیه کرده و با حضور در درب منزل یکایک روستاییان ضمن تحویل این پک ها به آنها، دقایقی را درمورد راههای کنترل و پیشگیری  این ویروس با مردمان روستایی گپ و گفت می کند. این روحانی جهادی با همکاری جوانان روستا و مسئول دهستان قرارگاه پیشرفت و آبادانی، مکان های عمومی روستا را نیز ضدعفونی کرده است.


این روحیه جهادی و ایثارگرانه در تمامی جهادگران قرارگاه پیشرفت و آبادانی در نمونه دیگری در روستای مدان الموت شرقی در حجت السلام علیرضا یادگاری به همراه فرزند خردسالش مثال زدنی است که به مقابله با این ویروس منحوس شتافته و با همراهی مردم ، توانسته تمامی معابر و مکان های عمومی روستا را نیز ضدعفونی نماید.حجت الاسلام یادگاری در این ایام دست از کمک به نیازمندان برنداشته و با کمک خیرین توانسته بسته های ارزاق را تهیه و در بین نیازمندان روستا تقسیم نماید.


امام روستایی که از مناطق سیستان و بلوچستان بلافاصله به جنگ با کرونا در منطقه خود شتافت,حجت الاسلام علی اکبر بابا خانی,  مجاهد دیگری است , به همراه جمعی از هسته های جهادی که در مسیر بازگشت از کمک رسانی به مردم محروم سیستان و بلوچستان بودند با شنیدن شیوع این ویروس منحوس به سرعت اقدام به تشکیل ستاد مبارزه با کرونا در بخش رازمیان کردند و با کمک مردم بین اهالی بسته های مواد ضدعفونی تقسیم و با  همکارب جوانان, تمامی روستاها را ضدعفونی کردند.


حمیدرضا عباسی مسئول دهستان زوارک الموت شرقی به کمک حوزه مقاومت بسیج شهید حدادی و بخشداری معلم کلایه، کارگاه تولید ماسک را نیز راه اندازی کردند و روزانه ۲۰۰۰ عدد ماسک بصورت رایگان بین مردم منطقه توزیع می کنند. عباسی در اقدامی جهادی با کمک بخشدار محترم معلم کلایه و خیرین منطقه مواد خام تولید ماسک را تهیه و با کمک ۸ نفر از شیرزنان خطه معلم کلایه برای روستاییان منطقه ماسک تولید می کنند و در اقدامی دیگر با کمک بخشداری منطقه ، تمامی دهستان را نیز ضدعفونی کرده اند.


تمامی روستاهای دهستان دستجرد الموت غربی با همت اکبر باقری مسئول این دهستان، بخشداری و اهالی منطقه ضدعفونی شده است. باقری در اقدامی جهادی بسته های بهداشتی را در بین اهالی این منطقه توزیع نموده است و با کمک جوانان روستا بصورت شبانه روزی تمامی روستاهای این دهستان را نیز ضدعفونی کرده اند. این جهادگر بسیجی در اقدامی دیگر با کمک سفیران سلامت دهستان، برای مردم منطقه بصورت فردی آموزش راه های جلوگیری از شیوع این ویروس را برگزار نموده است.

همچنین به گزارش گیتی آنلاین, حمزه افشار مسئول دهستان چوقور طارم سفلی با کوله باری تجربه و از جهادگران خستگی ناپذیر قرارگاه با کمک اهالی منطقه بسته های بهداشتی را در بین مردم منطقه توزیع نموده است و این بسیجی بی ادعا در حال پیگیری از آستان قدس رضوی برای تهیه اقلامی همانند ماسک و دستکش برای روستاییان دهستان می باشد.

و همچنین جهادگر مخلص , ابراهیم اسحاقی امام روستای زرند طارم سفلی دیگر روحانی جهادی خستگی ناپذیر در این ایام در با تلاش بی وقفه بسته های بهداشتی را در بین اهالی دهستان تقسیم و با لباس رزم جهادی در کنار جوانان روستا اقدام به ضدعفونی کردن روستاها کرده است.


*
"جهاداگران فی سبیل الله خداقوت و دست مریزاد"


اجرکم عندالله *
نویسنده:خبرنگار : عزه میرصادقی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: