پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۴۳۳
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۲
«زندگی کن» مهرتایید دوباره برای اثبات قدرت فصل تازه رضا صادقی؛
اواخر اسفند سال گذشته، رضاصادقی خواننده مشکی پوش و قدیمی موسیقی پاپ داخلی با انتشار هشتمین آلبوم رسمی خود به نام «زندگی کن» به همت موسسه آراد و تهیه کنندگی میلاد ماهان راد باری دیگر با ایجاد سروصدای زیاد، هیجانی متفاوت را به روان مخاطبان موسیقی تزریق کرد.
«زندگی کن» با ۱۴ قطعه در حال و هوای عاشقانه و احساسی همراه با ترکیبی از هنرنمایی جوانان مستعد و باهوش موسیقی به عنوان یکی از شاخص ترین و ارزشمند ترین آثار پاپ در دهه ۹۰ لقب گرفت.

پررنگی نقش " رضاصادقی " در بخش ساخت و تنظیم قطعات یکی دیگر از عناوین قابل توجه و موفقیت این آلبوم شنیدنی به شمار می رود‌. 
مرد جنوبی موسیقی پاپ که از ابتدای دوران فعالیتش با ترانه هایی صمیمی و بامحتوا و همینطور موسیقی آرام و فضای خلوت آثار به عنوان یک خواننده مولف و محترم شناخته شده است اینبار با سنت شکنی نسبت به سایر آثار خود در دو دهه اخیر برای  آلبوم «زندگی کن» قطعه ای در سبک شش و هشت کار نکرد و با ارائه دو قطعه بندرعباسی نسبتا ریتمیک و غمگین خلاقیت ذهنی و سبک هنریش را در ایجاد تنوع مطابق با فضای موسیقی امروز و با الهام از خط فکری امضاء  گذشته خود ثابت کرد. 
«زندگی کن، راحت رفت، خسته میشم، تابوده همین بوده، تلافی» از جمله پرطرفدارترین قطعات آلبوم زندگی کن می باشند. 
صادقی که دارای بیشترین کلیپ در بین خوانندگان داخلی پاپ بوده است، دو موزیک ویدئو 
برای قطعات: «عشق من تویی» و «هست یا نیست» را کارگردانی کرد تا بعد از مدت ها فعالیت تصویری تجربه جدیدی را ارائه کند.
جوان گرایی و بها دادن و استفاده از موزیسین ها و ترانه سرایان ناشناخته یکی دیگر از برگ برنده های همیشگی آقای مشکی پوش در یک دهه اخیر به 
شمار می رود که در این آلبوم  موفقیت و ارائه سلیقه  جوانان تازه کار و خوش ذوق قابل مشاهده بود. 
آلبوم «زندگی کن» طی چندماه متوالی توانست در صدر لیست پرفروش ترین آلبوم های  موسیقی پاپ و تلفیقی و سنتی و...قرار بگیرد و بعد از استقبال فوق العاده مردم و فروش بالا و اتمام پخش اول، ارائه پخش دوم آلبوم با طراحی جلد جدید آغاز شد.
در روزگاری که دانلود و اشتراک گذاری قطعات موسیقی از طریق اپلکیشین های مجازی  پرطرفدار اولویت سلیقه مخاطبان شده و  بسیاری از هنرمندان اعتقاد به ارائه آلبوم را حذف  و تمرکز بر انتشار تک آهنگ های اینترنتی را سرلوحه کار خود قرار دادند، اتمام نخستین پخش فیزیکی یک آلبوم موسیقی از خواننده قدیمی نشان دهنده حفظ اصالت و شان جایگاه  گوش و سلیقه مخاطبان واقعی موسیقی می باشد که هنوز هم کلام محترم و موسیقی بامحتوا را ترجیح می دهند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: