پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۴۵۹
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۱
در ساعت 20 و 18 دقیقه 16 مارس به وقت پکن، واکسن ترکیبی کروناویروس 2019 که گروه تحقیقاتی پروفسور چِن وِی در پژوهشکده علوم پزشکی فرهنگستان نظامی چین تولید کرده مجوز آزمایش بالینی را کسب کرد.

گروه تحقیقاتی پروفسور چِن وی پس از رسیدن به وو هان در 26 ژانویه با استفاده از امکانات موسسات برتر محلی، بر اساس نتایج موفق واکسن ابولا و با غنیمت شمردن هر ثانیه، تحقیقات روی داروسازی، فارماکودینامیک، داروشناسی و سم شناسی درباره کروناویروس جدید را انجام داد و به سرعت طرح واکسن ترکیبی کروناویروس جدید را ارائه داد و کار تولید آن تحت معیارهای «مقررات مدیریت و نظارت بر کیفیت دارو» و همچنین ارزیابی ایمن و مؤثر بودن واکسنهای طرف ثالث و بررسی کیفی را انجام داد. در شامگاه 16 مارس واکسن کروناویروس جدید تولید گروه پروفسور چِن وِی از بررسی ثبت تحقیقات بالینی گذشت و مجوز آزمایش بالینی را کسب کرد.

پروفسور چِن وِی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگاران رادیو و تلویزیون مرکزی چین توضیح داد: طبق معیارهای بین المللی و قوانین داخلی چین، امور آماده سازی اولیه برای تولید ایمن، مؤثر، با کیفیت تحت کنترل و گسترده واکسن کروناویروس جدید انجام شده است.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: