پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۴۶۱
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۳
به گزارش گیتی آنلاین؛
مهندس بیژن شبانکاره طی پیامی ضمن تاکید در خصوص حفظ بهداشت فردی و عدم‌ خروج از منزل جهت مبارزه با ویروس کرونا، فرا رسیدن عید نوروز را به همه هم وطنان به ویژه مردم شریف استان هرمزگان تبریک گفت.
گیتی آنلاین ؛ متن پیام به شرح ذیل می باشد:
«بسم الله الرحمن الرحیم»
«یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ»
بهار جلوه ای باشکوه از رحمت خداوند در جهان هستی است و فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند.
نوروز، مظهر احیای دوباره طبیعت، فرصت مناسبی است عهد و پیمان ببندیم که لحظه ای از تلاش و کوشش برای رسیدن به استانی آباد و توسعه یافته، تحقق زندگی شایسته تر توام با معنویت، آرامش، امید و نشاط دست برنداریم و در راستای نیل به اهداف و رسالت خطیرمان که همان توسعه متوازن هرمزگان است گام برداریم.
امید است با افزایش بهره وری و بهره گیری بهینه از پتانسیل، ظرفیت و منابع موجود براساس رویکرد اقتصاد مقاومتی، اقتصاد دریا محور، تحول آفرینی، نصب العین قراردادن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی، هماهنگی و همراهی با سیاست های کلی نظام‌مقدس جمهوری اسلامی را سرلوحه فعالیتها و اهداف خود قرار دهیم و آن طور که شایسته مردم شریف کشور بویژه هرمزگان است توفیقات لازم حاصل گردد.
اینجانب از تلاش و سعی آحاد مردم شریف و قدرشناس  هرمزگان‌و خانواده گلف درسالی که گذشت صمیمانه قدردانی و تشکر می نمایم و پیشاپیش آغاز سال ۱۳۹۹ و عید باستانی نوروز را به همه هموطنان و هم استانی های عزیز تبریک عرض نموده و سالی سرشار از موفقیت و سربلندی را برای همگان آرزومندم.

بیژن‌شبانکاره
رئیس هیات گلف استان هرمزگان
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: