پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۴۶۳
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
با آرزوی سالی پر از روزهای سپید منتشر شد؛
هیئت مدیره خانه تئاتر در پیامی، انتصاب قادر آشنا را به عنوان مدیرکل هنرهای نمایشی تبریک گفت.
هیئت مدیره خانه تئاتر برای انتصاب قادر آشنا به سمت مدیرکل هنرهای نمایشی پیامی به شرح زیر صادر کرد:
خانواده‌ی شریف و بزرگِ  تئاتر، دو سالِ سخت را با بردباری پشت سر گذاشت. دوسال بی‌توجهیِ تام و تمامِ دولت به مشکلاتِ جدی تئاتر در سراسرِ ایران. دریغ از یک روز آرامش یا داشتنِ کمترین امنیتِ  شغلی، اقتصادی، جسمی و روحی برای پیران و جوانانِ هنرهای نمایشی. شدت‌ِ سخت‌گیری‌های قوای قهریه، فراخوانده شدن‌های مدام به دادگاه‌های قضایی، بازپرسی و جواب پس دادن‌های گاه و بی‌گاه، سانسور شدیدِ متونِ نمایشی و برخورد با نمایش‌های روی صحنه بخشی از کابوس‌های این دو سالِ ما بود؛ اگر چه در تمامِ این روزها آقای شهرام کرمی پاپس نکشید و در برابر آن شدائد ایستاد، تلاش کرد، و گاه در تعامل با خانه‌ی تئاتر برای رفع بحران‌ها کوشید. خانه‌ی تئاتر قدردانِ خدمات ایشان و همه‌ی کسانی که جان‌شان برای تئاتر می‌تپد بوده، هست و خواهد بود.
در این روزهای پایانِ سال ۱۳۹۸ و در این لحظاتِ  سختِ  بیماری که همه‌ی ملت ایران و جهان با آن درگیر و یا مبتلا هستند، گوش و چشم به صدای پای بهار داریم. نوروز ایرانی همواره امیدبخش و راهگشاست. پایان دوره‌ی مدیریتِ آقای شهرام کرمی را با  آمدن آقای قادر آشنا به فال نیک می‌گیریم؛ چرا که او را مردی صالح، دغدغه‌مند، شجاع و مدیر می‌دانیم. 
اما این بیت از حافظ شیرازی پرسش ما نیز هست:
عارفی کو که کند فهم زبانِ سوسن
تا بپرسد که چرا رفت و چرا باز آمد
 
امید که در سال نو و با حضور ایشان شاهد روزهای سپید و همیشه بهاری برای تئاتر ایران و همکاری و هماهنگی همه‌جانبه‌ی مرکز هنرهای نمایشی با خانه‌تئاتر باشیم.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: