پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۳۲۴۷
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۷
چهارمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده مشخص شدند
مراسم قرعه‌کشی چهارمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان «با آینده 1+3»، روز یک‌شنبه، 23 آبان‌ماه سال جاری در ساختمان مرکزی بانک آینده برگزار شد.
در این مراسم، برندگان خوش‌شانس 333 جایزه طلایی پیش‌بینی شده، شامل: 3 قطعه شمش طلای 300 گرمی، 30 قطعه سکه تمام بهار آزادی و 300 قطعه شمش طلای 1 گرمی مشخص شدند.
طرح «آینده 1+3» طی بازه‌زمانی 16 مرداد ماه لغایت 16 آبان‌ماه سال جاری و به‌منظور گسترش فرهنگ بهره‌برداری از بانکداری نوین و نیز ایجاد ارزش‌افزوده برای هم‌وطنان گرامی از سوی بانک آینده به‌مرحله اجرا در آمد. بر اساس این طرح، کلیه مشتریان حقیقی که دارای حداقل یک حساب در این بانک بوده و یا نسبت به افتتاح حساب اقدام نمودند، با استفاده از درگاه‌های الکترونیکی و انجام تراکنش‌های غیرحضوری، اقدام به کسب امتیاز می‌کردند.
گفتنی است؛ اسامی برندگان طرح «آینده 1+3» باشگاه مشتریان بانک آینده در تارگاه رسمی بانک آینده قابل مشاهده می باشد.
جهت کسب هرگونه اطلاعات تکمیلی، با مرکز ارتباط مشتریان بانک با شماره 27663200-021 تماس حاصل فرمایند.
یادآوری می‌نماید؛ پنجمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده از تاریخ 01/09/1395آغاز و تا تاریخ 30/11/1395ادامه دارد. مردم عزیز و مشتریان گرامی می‌‌توانند با افتتاح حساب و یا افزایش موجودی با استفاده از درگاه‌های الکترونیکی بانک و انجام تراکنش‌های غیرحضوری و جمع‌آوری امتیاز بیش‌تر در این مرحله، به‌عنوان اعضای باشگاه، در شمار برندگان خوشبخت پنجمین مرحله قرعه کشی باشگاه بانک آینده قرار گیرند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: