پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۴۷۱
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰
کتاب درسایه کرونا؛
پویش مجازی کتابخانه مطهری(ره) که پیش از این در قالب نشست کتابخوان و بصورت حضوری برگزار میشد در حال انجام است.
گیتی آنلاین؛ خانم دهداری مدیر دبستان دخترانه قدس در این خصوص گفت: این طرح به صورت مجازی با معرفی کتاب و قصه گویی و قصه خوانی دانش آموزان عضو و غیر عضو اجرا می گردد. و امیدواریم با تداوم این طرح دانش آموزان بیشتری را جذب کنیم.
وی تصریح کرد: تمرکز روی سنین ۷ تا ۱۲ سال است اما علاقه مندان به این طرح می توانند در آن شرکت کنند.
دهداری بیان داشت: به دلیل اپیدمی کرونا و به جهت حفظ سلامت کودکان و خانواده آن ها طرح کتابخوان به پویش مجازی تبدیل شد و با تبدیل تهدید به فرصت هم سرانه مطالعه را افزایش خواهد داد و هم از شیوع کرونا جلوگیری می شود.
وی گفت: خوشبختانه این طرح در بندرعباس موفق بوده است و امیدواریم رشد بیشتری داشته باشد و احتمالا پس از بحران کرونا این طرح ادامه خواهد داشت.
دهداری در رابطه با سایر طرح ها جهت غنی تر کردن اوقات فراغت دانش آموزان بیان کرد: با توجه به شرایط همکاران ما به صورت مجازی و تولید محتوا تدریس می کنند.
شاید پیش از این بحران ۶ ساعت بیشتر با دانش آموزان در ارتباط نبودیم اما اکنون با تشکیل مثلث والدین، معلم و دانش آموز زمان بیشتری را صرف آموزش می کنیم.
وی در پایان ضمن قدردانی از کتابداران کتابخانه مطهری و تبریک نوروز گفت: علاقه مندان به شرکت در این طرح می توانند آی دی ttorabi@در پیام رسان گپ در ارتباط باشند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: