پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۵۳۹
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۶
ملکه با بوریس جانسون و شاهزاده چارلز تعامل داشته است؛
با اعلام نتیجه مثبت آزمایش ویروس کرونا روی بوریس جانسون و شاهزاده چارلز، گمانه زنی ها درباره ابتلای ملکه الیزابت دوم به ویروس کرونا شدت گرفته است و گزارش پیش رو، به بررسی این موضوع می پردازد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین، بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا نخستین سردمدار مهم جهان نام گرفت که آزمایش ویروس کرونای او، مثبت اعلام شد.

جانسون، آخرین بار در تاریخ 11 مارس به دیدار ملکه الیزابت دوم 93 ساله رفته طبق آنچه که در بیانیه کاخ سلطنتی انگلیس در پاسخ به خبرگزاری یواس ای تودی گفته شده است.

همچنین، در روز جمعه، کاخ باکینگهام انگلیس اعلام کرد که مراسم سالانه سربازان "رژه رنگها"، جشن عمومی سالگرد تولد علیاحضرت ملکه "به شکل و شمایل سنتی و معمول" در ماه ژانویه برگزار نخواهد شد.

این بیانیه می افزاید که "چند گزینه دیگر در راستای رهنمودهای مرتبط در درست بررسی است".

ملکه در ماه آوریل وارد 94 سالگی می شود اما تولدش را در ماه ژانویه جشن می گیرند که وضعیت هوا به طور معمول بهتر است.

این جشن، نمایشی از سان نظامی دسته های سربازان و ماموران حفاظتی ترفیع گرفته در لباس های متحدالشکل رنگی در برابر ازدحام مردم در خیابان مال و با حضور تمامی اعضای خانواده سطنتی در بالکن کاخ است که پرواز نیروی هوایی بر فراز آنها، پایان بخش این بزم است.

لازم به ذکر است که ابتدای این هفته، آزمایش پسر ملکه، شاهزاده چارلز برای ویروس کرونا مثبت اعلام شد و او، آخرین دفعه در 12 مارس با ملکه برخورد داشته است.

کاخ باکینگهام در بیانیه روز جمعه عنوان کرد که " ملکه در وضع سلامتی خوبی به سر می برند. ملکه، آخرین بار، با نخست وزیر در 11 مارس ملاقات داشتند و تا به حال، تمام راهنمایی های مناسب برای رفاه حالشان را دنبال کرده اند".

کاخ سلطنتی انگلیس از اظهار نظر درباره انجام آزمایش ویروس کرونا روی ملکه 93 ساله و شاهزاده فیلیپ 98 ساله خودداری کرد.

 

نویسنده: آنیکا رید، خبرگزاری یواس ای تودی/ خبرنگار مترجم گیتی آنلاین: فرزاد جمشیددانایی
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: