پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارسال پیامی در گذشت آیت الله سید جعفر کریمی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از  روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، متن کامل پیام آیت الله صادق آملی لاریجانی به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون 
إذا مات العالم ثلم في الإسلام ثلمة لايسدّها شيء
خبر ارتحال عالم وارسته و فقیه برجسته آیت الله آقای حاج سید جعفر کریمی عضو محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم موجب تاثر و تاسف عمیق اینجانب گردید. 
این عالم جلیل القدر و فقیه مجاهد از همراهان دیرین امام راحل (ره) و یاران با وفای مقام معظم رهبری و ازشاگردان برجسته مرحوم والد(قدس سره)بودند که عمر پربرکت خود را در راه اعتلای اسلام و انقلاب مصروف داشتند و از بدو انقلاب با عضویت‌ در جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم‌ نقش‌ بسیار مهمی‌ در احیای حوزه‌های‌ علمیه‌ ایفا کردند.
مرحوم آیت الله سید جعفر کریمی در دورانی که به حکم حضرت امام (ره) ریاست‌ دادگاه‌ عالی‌ انتظامی‌ قضات‌ را بر عهده داشتند و در دوره های نمایندگی‌ مجلس‌ خبرگان‌ رهبری‌ و یا سایر مسئولیت‌ های قضایی و فقهی در کنار تلاش های ارزنده علمی و گسترش معارف اسلامی و تبلیغ علوم‌ دینی و پژوهشی، منشاء آثار بسیار ارزشمندی بودند. 
اینجانب این ضایعه مولمه را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مراجع معظم و همه شاگردان و ارادتمندان بویژه اهل بیت محترم ایشان تسلیت می گویم وضمن طلب علو درجات و آرزوی رحمت واسعه الهی برای آن فقید سعید ، صبر جمیل و اجر جزیل کلیه بازماندگان از درگاه ایزد متعال مسئلت دارم. 
آملی لاریجانی
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام
انتهای پیام/
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: