پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۵۸۳
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷
معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان گفت: به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و ممانعت از انتشار آن در محیط شهری ودر راستای حمایت از حقوق شهروندان و جلوگیری از آلودگی های بهداشتی و زیست محیطی، شناسایی و پلمپ صنوف متخلف و غیر ضروری به صورت جدی پیگیری می شود.
گیتی آنلاین _به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری, محمد امیر براهویی معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان با اعلام این خبر اظهار داشت: طی چند روز گذشته تعداد زیادی از واحد صنفی غیر ضرور شناسایی و  پلمپ شده‌اند و تعدادی دیگر نیز در دست اقدام است که در همین راستا صبح امروز تعدادی از اصناف متخلف و غیر ضرور در خیابان مجديه و محله ی شیرآباد تعطیل و پلمپ شدند. 

وی با تاکید بر اینکه البته تعداد زیادی از واحدهای صنفی در محله های مختلف شهر به هشدارها توجه کرده و ضمن همکاری ، بصورت خودجوش اقدام به  تعطیلی محل کسب خود نموده اند، اظهار کرد: متاسفانه در مواردی تذکرات کتبی ارائه شده به برخی صاحبان مشاغل  غیرضروری با بی توجهی از سوی آنان مواجهه شده لذا شهرداری در راستای رعایت حقوق شهروندی و براساس اجرای مصوبات ستاد کرونای شهرستان نسبت به پلمپ این صنوف اقدام کرده است و برخورد با متخلفان ادامه دارد.

براهویی افزود: کسبه ای که به هر دلیلی اقدام به فک پلمپ نموده و از این طریق سلامتی شهروندان را به خطر انداخته اند، مقرر شده با استفاده از دستگاه جوش پلمپ گردند.

 وی در خاتمه گفت: با توجه به لزوم اجرای مصوبات ستاد کرونا ویروس از همه ی شهروندان و کاسبان محترم تقاضا میکنیم تا اتمام طرح فاصله گذاری اجتماعی همکاری و همراهی لازم را با عوامل اجرایی این طرح بعمل آورند تا بتوانیم سریعتر از این شرایط خارج شویم. 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: