پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۲۶۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۷
گیتی آنلاین- فرمانده مرزبانی ناجا گفت: مرز مهران از ساعتی پیش بسته شده است از زائران حاضر در مرز و کسانی که قصد عزیمت به مهران را دارند تقاضا می کنیم به هیچ وجه به این مرز مراجعه نکنند.
سردار قاسم رضایی روز پنجشنبه در گفت و با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به تکمیل شدن ظرفیت کشور عراق برای پذیرش زائران از طرف مرز مهران، از صبح امروز اجازه خروج از این مرز به زائران ایرانی داده نمی شود.
وی افزود: تعداد زیادی از زائرانی که شب گذشته و بامداد امروز از مرز مهران خارج شده بودند در نیمه راه توسط مقامات کشور عراق متوقف و با 40 دستگاه اتوبوس به مرز مهران بازگردانده و وارد کشورمان شدند.
سردار رضایی یادآور شد: افرادی که فاقد مدارک قانونی هستند به هیچ عنوان اجازه ورود به خاک عراق از طریق این مرز را ندارند ضمن اینکه آنهایی هم که مدارک دارند نیز دیگر نمی توانند از مرز مهران خارج شوند که توصیه می کنیم اینها به مرزهای شلمچه و چذابه عزیمت کرده و از آنجا به عراق بروند.
وی تاکید کرد: اکنون شمار زیادی از زائران ایرانی در پشت گیت های پایانه مرزی و حدفاصل پایانه تا نقطه صفر مرزی مهران حضور داشته و منتظرند اگر مرز باشد وارد کشور عراق شوند.
به گزارش ایرنا، بر اساس پیش بینی ها، در اربعین امسال بیش از 2 میلیون زائر مسیر ایلام - عراق را بدلیل برخورداری از مزیت نزدیکی و کوتاهی مسافت تا کربلا برای تردد انتخاب می کنند.
مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری جنوب باختری شهر ایلام قرار دارد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: