پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۲۶۱۱
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳
گیتی آنلاین - شهردار فردیس با اشاره به اینکه بروز رسانی اتوماسیون اداری شهرداری فردیس در دستور کار قرار دارد، گفت: این اقدام با هدف بهبود و بالا بردن روند کار و بکارگیری فضای IT انجام می‌شود.


 محمد خسرو زاده در حاشیه بازدید روز شنبه خود از پروژه های شهرسازی و عمرانی در دست مطالعه و احداث شهرداری فردیس تصریح کرد: نقاطی از شهر فردیس دارای بافت فرسوده است که با اجرای طرح باز آفرینی شهری در صدد هستیم با ارائه بسته های تشویقی به املاک‌، مالکین را در راستای نوسازی املاک خود ترغیب کنیم.


وی با بیان اینکه مناطق پیک، اهری، ارم، سرحدآباد و سرحدی و … بیشترین بافت های فرسوده را به خود اختصاص داده اند، اضافه کرد: محدوده شهر فردیس حدودا چهار هزار و ۵۰۰ هکتار است که باید نسبت به ساماندهی بافت فرسوده آن به طور ویژه اقدام شود.


شهردار فردیس در بخش دیگری با اشاره به اینکه بروز رسانی ساختار اتوماسیون به طور ویژه در دستور کار مدیریت شهری فردیس قرار دارد، تاکید کرد: این اقدام با هدف بهبود و بهره وری بالا در انجام امور و ارائه خدمات سیستمی و بکارگیری فضای IT انجام می شود.


وی همچنین با اشاره به اینکه روند مطالعات نقشه پایانه مسافربری فردیس در حال انجام است، عنوان کرد: این پایانه دارای خطوط درون شهری و برون شهری خواهد بود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: