پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۶۲۱
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶
فرمانده مرزباني استان سیستان و بلوچستان از توقیف یک دستگاه خودروی تویوتا و كشف 714 كيلوگرم موادمخدر در منطقه مرزي ميرجاوه خبر داد.
گیتی آنلاین_ سردار "محمد ملاشاهي" در تشريح اين خبر، گفت: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتي، مرزداران اين فرماندهي طی چند شبانه روز کار اطلاعاتی از فعاليت باند بزرگ قاچاق مواد مخدر و جا به جایی محموله مواد مخدر به وسیله یک دستگاه خودروی تویوتا در منطقه مرزي ميرجاوه مطلع شدند که سریعاً موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: دلاور مردان هنگ مرزي ميرجاوه با هدايت عملياتي و پشتيباني اطلاعاتي مرزباني استان و با اجراي طرح مهار در سطح حوزه استحفاظي، با کنترل و انسداد مسيرهاي تردد قاچاقچيان و انجام کمین هدفمند سوداگران مرگ را در نوار مرزی مشاهده کردند.
فرمانده مرزباني استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ كه خود را در تنگنا و محاصره‌ مرزداران مي‌ديدند با مخفي كردن خوردو سعی بر متواری شدن از محل را داشتند که مرزداران موفق شدند طی عملیاتی سریع و منسجم یک نفر از قاچاقچیان را دستگیر و خودروی مذکور را توقیف کنند.
سردار ملاشاهی با بیان اینکه تلاش مرزداران برای دستگیری سایر قاچاقچیان ادامه دارد، گفت: مأموران مرزبانی در پاک سازی از محل عملیات، 714 كيلوگرم ترياك را كه به طرز ماهرانه‌اي در لابه‌لاي بوته‌زارها دپو شده بود را كشف کردند.
وی ضمن تقدير و تشکر از زحمات و مجاهدت‌هاي مرزداران استان و همكاري صميمانه دستگاه‌هاي اطلاعاتي و امنيتي، خاطرنشان کرد: مرزهاي ايران اسلامي خصوصاً مرزهاي پهناور استان سيستان و بلوچستان با زحمات و حضور شبانه‌روزي مرزداران و با همكاري ساير نهادهاي اطلاعاتي و امنيتي و با حمايت‌هاي هميشگي مرزنشينان غيور براي زندگي و هرگونه فعاليت اقتصادي، اجتماعي، صنعتي و... در امنيت كامل است اما براي سوداگران مرگ، قاچاقچيان و متجاوزان از هر زمان ديگر ناامن‌تر است و با اقدامات غير قانوني در مناطق مرزي به شدت مقابله و برخورد مي‌شود.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: