پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۲۹۸۴
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۳
تهران بزرگ – رئیس پليس امنیت عمومی پایتخت از بازداشت عامل تهیه و انتشار کلیپ ویدئویی نوشیدن ادرار شتر خبر داد و گفت: متهم با انتشار این کلیپ سبب بازتاب های منفی در فضای مجازی و حقیقی شده بود.
گیتی آنلاین-سردار "علی ذوالقدری" اظهار داشت: در پی انتشار کلیپی در شبکه های اجتماعی در خصوص خواص و فواید درمانی و ضد کرونایی مصرف و نوشیدن ادرار شتر، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.
وی عنوان کرد: تحقیقات اولیه پلیسی نشان از این داشت، فردی که خود را مدیر داخلی یکی از انجمن های طب سنتی معرفی می کند، در چند روز گذشته با انتشار کلیپ نوشیدن ادار شتر در فضای مجازی سبب گمراهی و تشویش اذهان عمومی شهروندان شده است.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه با انتشار این کلیپ با موجی از بازتاب های منفی علیه ارزش های اسلامی و جامعه پزشکی کشور در فضای مجازی و حقیقی مواجه بودیم، گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی با رصد های اطلاعاتی سرنخ هایی از مخفیگاه عامل انتشار این کلیپ به دست آورند و مشخص شد، مخفیگاه متهم در حوالی میدان "فاطمی" بوده و متهم بدون داشتن مجوز قانونی، مطب طب سنتی افتتاح کرده و به طبابت بیماران می پردازد.
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ به اشاره به اینکه در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که متهم دارای مدرک تحصیلی دیپلم بوده و هیچ گونه مدرکی برای طبابت ندارد، افزود: متهم کلیپ موصوف را در بیست و پنجم فروردین در یکی از روستاهای حوالی شهر کرج به همراه یکی از دوستانش تصویربرداری کرده و با توجه به شرایط فعلی موجود در جامعه از طریق شبکه های اجتماعی منتشر کرده است.
سردار ذوالقدری در پایان با تاکید بر اینکه هر مطلبی که در فضای مجازی بارگذاری می شود و یا کلیپی منتشر می شود، صحت نداشته و شهروندان به آنچه که مطالعه یا مشاهده می کنند اعتماد نکرده و بر صحت گفتار مدعی صحه نگذارند، گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: