پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۱۷۰
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۴
استاندار لرستان در یکصد و سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان، گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دوره‌های آموزشی تبیین "بیانیه گام دوم انقلاب" ویژه ی کارمندان دولت را ایجاد و برگزار کند.
‍ 
 به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، سید موسی خادمی در یکصد و سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان که عصر یکشنبه چهاردهم اردیبهشت ما با حضور نماینده ولی فقیه در استان و اعضای شورا برگزار شد، گفت: شورای فرهنگ عمومی باید نقاط قوت و آسیب های فرهنگی مبتلا به استان را شناسایی و در جهت تقویت نقاط قوت و رفع آسیب ها برنامه ریزی نماید.

 استاندار لرستان تصریح کرد: در زمینه بیانیه گام دوم انقلاب، باید به گونه ای برنامه ریزی شود که ابتدا شناخت عمومی جامعه از ابعاد مختلف آن افزایش یافته و سپس در جهت تبیین و تحقق شاخصه های مختلف بیانیه در سطح جامعه اقدام شود.

 نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی لرستان تاکید کرد: بیانیه گام دوم باید در قالب دوره های آموزشی ضمن خدمت برای کارکنان دولت و دستگاه های اجرایی تشریح گردد و دانشگاه ها و مراکز آموزشی نیز در جهت شناساندن زوایای مختلف بیانیه به دانشجویان و دانش آموزان اقدام کنند.

 وی ادامه داد: ما نیازمند این هستیم که در خصوص بیانیه گام دوم ابتدا به تغییر دانش سپس به تغییر بینش و در نهایت به تغییر رفتار دست یابیم و اینگونه می توان این سند راهبردی را در سطح جامعه عمومیت داد.


سجاد شفیعی
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان

انتشار : مریم نظری 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: