پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۱۷۱
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۴
نماینده ولی فقیه در استان در یکصد و سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی لرستان، تشکیل هیات‌های اندیشه ورز در راستای تبیین و تحلیل "بیانیه گام دوم انقلاب" را موثر و کارگشا ارزیابی کرد.
 به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی در یکصد و سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان، با تاکید بر اینکه این شورا باید جایگاه اصلی و واقعی خود را در ترسیم فضای فرهنگی استان پیدا کند، گفت: ۹ هیات اندیشه ورز با موضوعات مختلف در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان تشکیل شده و تشکیل اینگونه هیات‌ها در راستای تبیین و تحلیل "بیانه گام دوم انقلاب" موثر و کارگشا خواهد بود و زمینه تحقق ابعاد مختلف این بیانیه که نقشه راه چهل ساله دوم عمر پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب میشود را فراهم می آورد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان لرستان افزود: تجربیات چهل ساله اول انقلاب مانند اجرای عدالت، مبارزه با فساد، گسترش معنویت و اخلاق و ... باید زمینه تحقق این بیانیه و عینیت یافتن آن در سطح جامعه در زوایای مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی باشد و لازم است دستگاه‌های اجرایی با توجه به وظایفشان، راهکارهای مختلف تحقق آن را تدوین نمایند.

 نماینده ولی فقیه در استان سپس اظهار داشت: کاهش آسیب‌های اجتماعی از جمله طلاق باید با اقدامات صورت گرفته همخوانی داشته باشد و اگر قرار باشد با گسترش فعالیت‌ها نتوانیم میزان طلاق را کاهش دهیم باید راهکارهای جدیدی را تدوین نمود.

 امام جمعه خرم آباد در پایان تاکید کرد:  دستگاه‌های اجرایی در کمترین زمان، طرح و ایده‌های خود در خصوص راهکارهای "تحقق بیانیه گام دوم انقلاب" و " کاهش آسیب های اجتماعی" را جهت بررسی به دبیرخانه شورا واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ارائه دهند.

خبر: سجاد شفیعی 
 روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان

انتشار : مریم نظری 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: