پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۲۰۳
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۶
زاهدان- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش‌از ۱۸۸ هزار لیتر سوخت قاچاق در جنوب شرق کشور خبر داد.
گیتی آنلاین– به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری اظهار داشت: در هفته گذشته طرح مبارزه با قاچاق سوخت با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی، با قاطعیت و جدیت تمام در نقاط مختلف استان سیستان و بلوچستان به اجرا درآمد.

وی تصریح کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی و دیگر رده‌های عملیاتی با شناسایی و تخریب سه محل دپوی سوخت و در بازرسی از ۶ دستگاه تریلی سوخت کش و ۲۳ دستگاه اتوبوس دارای باک اضافی در شهرستان‌های ایرانشهر، سراوان و هیرمند در مجموع ۱۸۸ هزار و ۵۲ لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع شامل ۶۴ هزار و ۹۲ لیتر گازوئیل، ۳۴ هزار و ۹۶۰ لیتر بنزین و ۸۹ هزار لیتر قیر را کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به توقیف ۲۹ دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق خاطرنشان کرد: در این رابطه ۴۰ فرد متخلف نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی با تأکید به برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا و سرمایه‌های ملی افزود: پدیده قاچاق علاوه‌بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرایم دیگری در سطح جامعه می‌شود و مقابله با آن یکی از اولویت‌های کاری پلیس به شمار می‌رود.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: