پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۲۰۹
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۹
مایکل ملهام، شهردار بلویل ایالت نیوجرسی چندی پیش گفت وی در ماه نوامبر به این ویروس مبتلا شده است، نتیجه تست آنتی بادی وی نشان می دهد که وی قبلا به کروناویروس جدید مبتلا شده و در برابر این ویروس مصونیت دارد و پیش تر، اولین مورد شناخته شده از کروناویروس در ایالات متحده در ماه ژانویه بوده است.

به گفته آقای ملهام، وی ماه نوامبر در شهر آتلانتیک در کنفرانسی شرکت کرد، 21 ماه نوامبر به طور ناگهانی احساس ضعف و بیماری کرد، بعد از بازگشت به خانه دچار لرز ، تهوع و "تب شدید" شد. وی علایم بیماری خود را به اطلاع پزشکش رساند، پزشک به ملهام گفت که به آنفولانزا مبتلا شده و بعد از استراحت و نوشیدن مایعات بهتر می شود. بدون هیچ تست وی گفته پزشک را پذیرفت.

ملهام گفت كه بعدا مشكوک شده است كه وی در ماه نوامبر به ویروس کرونای جدید مبتلا شده، اما این عقیده را رد كرد زیرا اولین مورد در آمریکا تا ژانویه گزارش نشده بود. وی افزود قبلا هم به آنفولانزا مبتلا شده، اما علایم آنقدر حاد نبوده است. ملهام از پزشک خود آزمایش خون خواست. او چهارشنبه نتیجه تست را به دست آورد، نتیجه تست نشان داد که بدن وی دارای آنتی بادی ویروس است.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: