پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۲۵۸
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
زاهدان- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان موفق به کشف بیش از ۴ تن مواد مخدر شدند.
گیتی آنلاین_ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری اظهار داشت: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان به سرنخ‌هایی مبنی بر ورود محموله سنگین مواد مخدر، از مرزهای جنوب شرق کشور به حوزه استحفاظی شهرستان ایرانشهر دست یافتند.

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان، پس از چند شبانه روز تلاش گسترده میدانی در مناطق سخت گذر ایرانشهر سرانجام صبح امروز اعضای این باند بزرگ قاچاق را که با ۲ دستگاه وانت نیسان در حال جابجایی محموله سنگین مواد مخدر بودند را شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: پس از طی مسافتی در یکی از محورهای کوهستانی منطقه «ابتر» اعضای این باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر در حلقه محاصره تکاوران پلیس گرفتار و درگیری مسلحانه آغاز شد.

وی ادامه داد: در این عملیات نفس گیر که ۲ ساعت ادامه داشت با مجاهدت و جانفشانی تکاوران پلیس، قاچاقچیان با تنگ شدن عرصه بر خود، ضمن به آتش کشیدن خودروها با استفاده از کوهستانی بودن منطقه متواری شدند.

سردار قنبری بیان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر در پاکسازی منطقه چهار تن و ۲۲۸ کیلوگرم تریاک و سوخته تریاک شامل سه تن و ۷۰۰ کیلوگرم سوخته تریاک و ۵۲۸ کیلو تریاک به همراه مقادیر سلاح و مهمات کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه این محموله بزرگترین محموله کشف شده در سال جاری است، تصریح کرد: کارکنان نیروی انتظامی با هوشیاری کامل در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچ‌گونه تلاشی فروگذار نخواهند بود
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: