پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۲۷۶
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷
سلامتی و شادی فرزند بزرگ ترین آرزوی یک مادر است. اما چی شین، مادر شی جین پینگ از او خواسته است تا نسبت به کشور و مردم متعهد باشد. گفتار و کردار مادر، بسیار شی جین پینگ را تحت تاثیر قرار داده است.

مادر شی جین پینگ در پنج- شش سالگی او داستان قهرمان یو فی درباره وفاداری اش به کشور را تعریف کرد و از آن به بعد شی جین پینگ همواره این داستان را در ذهن خود سپرد و وفاداری برای کشور را به عنوان هدف در زندگیش قرار داد.

چی شین همواره سبک زندگی ساده خانواده خود را حفظ کرده و حتی در هنگامه دشواری ها نیز ماهانه حق عضویت حزب را به موقع پرداخت کرده است.

شی جین پینگ که تحت تاثیر تربیت خانوادگی خود قرار گرفته است، شخصا سبک ساده و عملگرا را رعایت می کند.

هنگامی که شی جین پینگ برای کار عازم استان شان شی شد، مادرش یک کیف برای او دوخت که روی آن یک "قلب" گلدوزی شده بود. وقتی که شی جین پینگ لیانگ جیاهه را ترک می کرد، این کیف را به یادگار به همسایه خود داد.

عید بهار سال 2001، شی جین پینگ که استاندار فوجیان بود، به خاطر مشغله کاری نتوانست برای گردهمایی به نزد پدر و مادرش در پکن بازگردد. مادر شی جین پینگ با او تلفنی گفت و گو کرد. او به شی جین پینگ گفت، وقتی که به خوبی به وظایفت عمل کنی، این خود بزرگ ترین اطاعت از ما است و نیز نشان می دهد که وظیفه خود را در قبال خانواده و نیز برای خودت به خوبی انجام داده ای.

در دفتر شی جین پینگ همواره عکس هایی از والدین او دیده می شود، در این میان، عکسی روی میز کار وی دیده می شود که کودکی او را نشان می دهد که دست در دست مادرش در پارکی قدم می زند. شی جینگ پینگ کاملا از مادرش اطاعت می کند و گاهی پس از صرف غذا دست مادر را می گیرد و برای قدم زدن و صحبت با او از خانه خارج می شوند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: