پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۳۲۹۵
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۳
جانشین فرماندهی کل قوا در امور ناجا در پی سانحه منجر به شهادت تعدادی از دریادلان ارتش جمهوری اسلامی ایران پیام تسلیت ارسال کرد.
جانشین فرماندهی کل قوا در امور ناجا در پی سانحه منجر به شهادت تعدادی از دریادلان ارتش جمهوری اسلامی ایران پیام تسلیت ارسال کرد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ جانشین فرماندهی کل قوا در امور ناجا در پی سانحه منجر به شهادت تعدادی از دریادلان ارتش جمهوری اسلامی ایران پیام تسلیت ارسال کرد.
متن پیام وزیر کشور به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
برادر گرامی سرلشگر موسوی
فرمانده محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران 
سلام علیکم

سانحه دریایی منجر به شهادت دلاورمردان عرصه ایثار و جهاد در دفاع از حریم مرزهای دریایی میهن اسلامی و پاسداری از امنیت و آرامش هموطنان موجب تاثر و تالم عمیق اینجانب گردید.

 با تسلیت شهادت این دریادلان دلاور به محضر فرمانده معزز کل قوا، جنابعالی، فرماندهان و جان برکفان نیروی دریایی، خانواده معظم شهدا و مردم غیور کشورمان، از خداوند منان شفای عاجل مجروحان و آسیب دیدگان را مسئلت دارم.

عبدالرضا رحمانی فضلی
وزیر کشور و جانشین فرمانده کل قوا در نیروی انتظامی
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: