پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۳۰۸
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸
توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه‌طباطبائی؛
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه طباطبائی برای استفاده از فرصت معنوی ماه مبارک رمضان و همچنین افزایش سطح معرفت دینی و تقویت و تحکیم روابط خانواده با فراگیری مهارت‌های زندگی، دوره‌های معرفت‌افزایی را به‌صورت آموزش مجازی برای کارکنان این دانشگاه در قالب «ضیافت اندیشه» برگزار می‌کند.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از عطنا، این دوره‌های معرف‌افزایی با توجه به شرایط کنونی کشور و ضرورت حضور در خانه‌ها برای مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا و همچنین استفاده هر چه بهتر از فرصت ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود. ضمن ‌آنکه یکی از مهمترین اهداف برگزاری این دوره‌ها ارتقای معرفت‌شناسی کارکنان دانشگاه است.
این دوره‌های مجازی شامل «سواد رسانه‌ای»، «آشنایی با عوامل استحکام خانواده»، «مهارت‌های ارتباطی همسران»، «کتاب انسان دویست و پنجاه ساله» و «آموزش روخوانی، روان‌خوانی و تجوید قرآن کریم» است.
فایل‌های «آموزش روخوانی، روان‌خوانی و تجوید قرآن کریم» با تدریس دکتر کامران شیوندی در «گروه واتس‌اپ مسجد امام علی(ع) در ضیافت» به آدرسhttps://chat.whatsapp.com/GfUl7WNeaSEEmk9z2x76ao قرا می‌گیرد.
علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند از روز سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه تا ۱۷ خردادماه سال جاری به سایت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه طباطبائی به آدرس allameh.nahad.ir مراجعه و در قسمت آموزش مجازی در این دوره‌ها شرکت کنند و یا با شماره‌های ۴۸۳۹۳۵۳۷، ۰۹۱۳۴۸۳۸۹۰۰ و  ۰۹۱۳۳۹۵۴۳۰۸ تماس بگیرند.
کارکنان دانشگاه با گذراندن این دوره‌های مجازی که با هماهنگی معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود، توسط واحد مدیریت برنامه، بودجه و تشکیلات این معاونت بعد از شرکت در آزمون و کسب حد نصاب نمره، گواهینامه دریافت می‌کنند که در پروند کارکنان ثبت می‌شود.
انتهای پیام/
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: