پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۳۳۱۱
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۹
دبیرکل حزب مستقل واعتدال ایران:
دبیرکل حزب مستقل واعتدال ایران گفت: دولت روحانی در سال پایانی باید احتیاط لازم را داشته باشد که از حد نصاب نیافتد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی حزب مستقل و اعتدال ایران، قدرتعلی حشمتیان نماینده احزاب ملی در کمیسیون ماده ده احراب و رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران گفت: حدود یک سال از عمر دولت دوازدهم  باقی مانده و احتمالا یک تغییر دیگر دولت دوم روحانی را از حد نصاب بیندازد. 
حشمتیان افزود: با برکناری رضا رحمانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، تعداد تغییر و تحولات در دولت دوازدهم تا امروز به عدد هشت رسیده است؛ دو استیضاح، پنج استعفا و یک برکناری  شده است.
دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران در ادامه گفت: بر اساس اصل ۱۳۶ قانون اساسی، در صورتی که پس از رای اعتماد مجلس به دولت، نیمی از هیات‌ وزیران تغییر کند، باید مجددا از مجلس شورای اسلامی برای هیات‌وزیران تقاضای رای اعتماد شود. 
عضو هیئت رییسه کانون نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه مجلس آینده ترکیبی به مراتب متفاوت از مجلس دهم دارد و احتمال استیضاح و برکناری بعضی وزیران کابینه زیاد است. لذا دولت روحانی باید با احتیاط بیشتری ادامه خدمت را سرلوحه امور خود قرار دهد‌، زیرا با یک تغییر دیگر دولت از نصاب خواهد افتاد. اتفاقی که کل کابینه روحانی را با چالش گرفتن رای اعتماد از مجلس جدید مواجه می‌کند.

حشمتیان افزود: باید منتظر نحوه عملکرد دولتمردان و نحوه رصد عملکرد آنها از سوی نمایندگان مجلس یازدهم باشیم.
انتهای پیام/
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: