پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۳۱۵
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۸
‍ رئیس بهزیستی شهرستان خرم آباد:
رئیس بهزیستی شهرستان خرم آباد از ارائه خدمت به بیش از 20 هزار خانوار تحت پوشش این شهرستان خبر داد.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی خانه مطبوعات و رسانه های استان لرستان کیانوش بیرانوند رئیس بهزیستی شهرستان خرم‌آباد در دفتر خانه مطبوعات حضور یافت و با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات دیدار و گفتگو کرد.

رئیس بهزیستی شهرستان خرم‌آباد بیان داشت: خبرنگاران نقش موثري در آگاه سازي جامعه هدف بهزیستی  بخصوص مددجويان حوزه توانبخشي و انعكاس فعاليت هاي پيشگيرانه دارند.

بیرانوند در ادامه به طرح جمع آوری کودکان کار اشاره کرد ، افزود: یک ماهی هست که با همکاری  با شهرداری طرح جمع اوری به صورت انجام می‌شود و هدف این طرح ریشه‌کن کردن این موضوع می‌باشد.

وی تصریح کرد: بعد از جمع آوری کودکان کار ، آن ها را به یک مرکز که تمام تجهیزات رفاهی در آن در نظر گرفته شده است منتقل می‌شوند ، و از همان روز تحت پوشش خدمات بهزیستی در می آیند ، سپس خانواده های آن ها با تعهدی که به کلانتری ها میدهند، می توانند کودکان را تحویل بگیرند و در صورت تکرار با آنها به عنوان کودک آزاد و برخورد می‌شود.

رئیس بهزیستی شهرستان خرم‌آباد عنوان کرد: سازمان بهزیستی یکی از ارگان هایی است که وسیع ترین خدمات را در بین سازمان های سطح کشور دارد ،به‌طوری که بهزیستی شهرستان خرم آباد به بیش از ۲۰ هزار خانوار تحت پوشش خود انواع خدمات را ارائه می نماید .

کیانوش بیرانوند با بیان اینکه در شرایط کرونا نیز خدمات ویژه ارائه شد، افزود: با توجه به  اعتباراتی که سازمان بهزیستی و همچنین خیرینی  که چه  به صورت نقدی و غیر نقدی کمک هایی کردند ، پک های بهداشتی که شامل (الکل ، ماسک، ژل ضدعفونی در بین معتادین متجاهری که در معرض خطر بیشتر بودند توزیع شد.

وی به دیگر اقدامات انجام شده در بحث بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: در مراکز ترک اعتیاد در همان زمان شروع ویروس کرونا اجازه پذیرش داده نشد و در مراکز شبانه روزی مرخصی ها لغو گردید ، همچنین بسته های اقلام خوراکی دربین مددجویان توزیع و هم اکنون نیز توزیع می گردد.

انتشار : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: