پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۳۱۸
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۴
وزیر جهاد کشاورزی گفت :تاکنون ۲میلیون و ۴۰۰هزار هکتار از اراضی کشاورزی مجهز به سیستم های نوین آبیاری شده که بیش از یک میلیون و یکصد هزار هکتار آن در دولت تدبیر به انجام رسیده است
گیتی آنلاین_ وزیر جهاد کشاورزی در آیین بهره‌برداری از ۱۳۰۰هکتار سیستم آبیاری نوین در شهرستان دلگان گفت :تاکنون ۲میلیون و ۴۰۰هزار هکتار از اراضی کشاورزی مجهز به سیستم های نوین آبیاری شده که بیش از یک میلیون و یکصد هزار هکتار آن در دولت تدبیر به انجام رسیده است .
خاوازی افزود: برای اجرای سیستمهای نوین آبیاری هیچ محدودیتی نداریم وخود را موظف به پشتیبانی مالی در تجهیز اراضی کشاورزی کشور به سیستم های مدرن آبیاری می‌دانیم.
وی با قدر دانی از مردم وبهره برداران نجیب دلگان گفت :توسعه سیستم های نوین آبیاری در این شهرستان واستان سیستان وبلوچستان با سرعت چشمگیری در حال اجرا ست و ما نیز برای تحقق اجرای مصوبات سفر هیئت دولت به استان برای توسعه یکصد هزار هکتاری سیستم های نوین آبیاری وپشتیبانی تولید در کنار مسئولین سازمان جهادکشاورزی در خدمت بهره برداران خواهیم بود.
خاوازی در خصوص با اشاره به ضرورت اجرای سیستمهای نوین آبیاری در استان سیستان و بلوچستان، افزود :تاکنون حدود ۴۰هزارهکتار از اراضی کشاورزی سیستان وبلوچستان با سیستم های نوین آبیاری مجهز گردیده است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: