پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۳۲۳
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۸
معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در شهرستان زاهدان ، یک واحد تولیدی آجر و 5 کامیون حمل آجر به علت گرانفروشی جریمه شدند
گیتی آنلاین _ معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت : در شهرستان زاهدان ، یک واحد تولیدی آجر و 5 کامیون حمل آجر به علت گرانفروشی  جریمه شدند.

محمد قاسمی افزود : در راستای کنترل  نظار بر قیمت آجر در شهرستان زاهدان  و بر اساس بازرسی های بعمل آمده یک واحد تولیدی آجر و 5 کامیون حمل آجر  به دلیل گرانفروشی متخلف شناخته شدند . 
وی ادامه داد : ارزش ریالی پرونده های تخلف  متشکله این واحد تولیدی آجر و 5 کامیون حمل آجر جمعا" برابر با  126 میلیون ریال می باشد که پرونده های تخلف متشکله جهت رسیدگی و سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است . 
معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان در پایان ، اعلام داشت : هم استانیهای عزیز می توانند گزارشات خود را در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گرانفروشی ،کم فروشی وتقلب ، احتکار ، انبارهای بی نام نشان و... از طریق تماس تلفنی باشماره 124 ستادخبری سازمان در طول شبانه ویا با حضور در محل سازمان و ادارات صنعت ، معدن و تجارت در کل استان به حوزه ستادخبری بصورت حضوری وکتبی گزارشات خود را ارائه نمایند وپس از اخذ گزارش ، بازرسین این سازمان سریعاً اقدام به بررسی واعلام نتیجه گزارش ( متخلف – غیرمتخلف) نموده که پس از آن طی تماس با شاکی نتیجه گزارش اعلام خواهد گردید .
گفتنی است : هم استانیهای عزیز می توانند از طریق پورتال سازمان به آدرسcppo.mimt.gov.ir نیز گزارشات خود را ثبت که از همین روش نیز گزارشات مردمی قابل رسیدگی از طرف بازرسین می باشد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: