پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۳۲۸
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان خبرداد:
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: لرستان جزو شش استان بربر توزیع برق کشور است .

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان ، فریدون خودنیا در برنامه وایک شبکه افلاک با بیان اینکه در حال حاضر برق رسانی به روستاهای پنج تا ده خانوار را انجام میدهیم، گفت: بجز یک روستا از پلدختر و خرم آباد که معارض دارند، تمام روستاهای بالای پنج خانوار در لرستان دارای برق هستند.

وی با اشاره به اینکه سرمایه گذاری زیادی در این رابطه انجام شده است، خاطر نشان کرد: کارکنان ما نقاط صعب العبور را هم برقدار کرده‌اند.

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان همچنین با بیان آنکه در این شرکت کارهای خوبی آغاز شده، افزود: یک ماه پیش نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد افتتاح شد.

مهندس خودنیا اظهار داشت: دو نیروگاه کوچک در شهرک صنعتی بروجرد افتتاح شده و یک ماه آینده یک نیروگاه در شهرک صنعتی دورود توسط بخش خصوصی افتتاح می شود.

وی با بیان اینکه پنج نیروگاه تا پایان سال ۹۸ افتتاح شده، اظهار داشت: در مناطقی که بحث صنعتی بودن وجود دارد نسبت به احداث نیروگاه اقدام کرده ایم.

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان همچنین بیان داشت: نیروگاه های خورشیدی فرصت مناسبی برای مردم است. 

فریدون خودنیا گفت: نیروگاه خورشیدی روی پشت بام منازل قابل نصب است و به ازای هر  ده کیلووات ماهیانه حدود سه میلیون درآمدزایی دارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت : به دلیل شیوع ویروس کرونا از ابتدای اسفند ماه قرائت کنتور ها و آزمایش کنتور را متوقف کرده ایم.

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان با اشاره به اینکه بخش وصول مطالبات هم فعلا متوقف شده است، تصریح کرد: مشترکین تا پایان اردیبهشت ماه فرصت پرداخت دارند.

فریدون خودنیا یادآور شد : مشترکین برای کارهای جزئی و کم اهمیت نیاز به حضور ندارند و سامانه 121 آماده خدمات رسانی به صورت شبانه روزی هستند.

وی اذعان داشت: ما برای اینکه خدماتمان را کاملا غیرحضوری کنیم در تلاش هستیم.

خبر: سعید دولتشاه 
روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان

انتشار : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: